Indywidualny Projekt Biegowy

12 lutego 2021 By POLSKIE DROGI, Slider With 1332 Views

Run Wisła 2021 | Michael Nowicki i Darek Rut Rutkowski | Indywidualny Projekt Biegowy

27 marca 2021 Michael Nowicki i Darek Rut Rutkowski – w ramach akcji Indywidualny Projekt Biegowy – wracają nad swoją ulubioną rzekę, tym razem od jej źródeł w urokliwej Wiśle do jamy Wawelskiego Smoka.

——————————————————————————————————————————————————-

12.02.2021

Michael Nowicki i Darek Rut Rutkowski wracają nad swoją ulubioną rzekę, tym razem od jej źródeł w urokliwej Wiśle do jamy Wawelskiego Smoka. 27 marca wyruszą ‚ugryźć’ kolejny kawałek „Run Wisła” – w formule non-stop challenge, 160-kilometrowym szlakiem wiślanym z Wisły do Krakowa!  Wyzwaniem i założeniem jest zrobić to w mniej niż 24 godziny…
Czy się uda? Czy dadzą radę?! Dowiedz się i dołącz do zabawy podczas podróży! Celem jest zachęcenie ludzi do aktywnego trybu życia i pokazania, że bieganie jest świetne dla zdrowej psychiki.

Zapraszamy na stronę Wydarzenia > TU

Darek Rut Rutkowski
Biegacz z krótkim stażem, ale wielkim sercem do tej „roboty”. Biegowo do znalezienia niemal jedynie w lesie, zakochany w górach. Oddany ultra dystansom, marzy i pracuje nad pokonywaniem kolejnych barier. Run Wisła z Michaelem Nowickim to dla niego projekt szczególny, gdyż można powiedzieć, że ukształtował biegowy charakter Ruta. Pierwszy przebiegnięty w życiu odcinek powyżej maratonu – to pierwsze Run Wisła – od źródła do ujścia i towarzyszenie Mike’owi w całym lokalnym odcinku biegu. Cały dzień z Ultrasem – dał przyjaźń i biegowy cel na zawsze. Potem, w lipcu 2020 – Run Wisła 2, i całkowicie wspólne +400km z Warszawy do Krakowa w 8 dni.
Trzecie spotkanie z Wisłą już niebawem…

Michael Nowicki
Biega już 21 lat, ma ponad 100 maratonów oficjalnych plus jeszcze ultra. Licząc treningi to na pewno ponad 400 ma! Przebiegł w 2012 roku z Londynu do Edynburga, w 2017 Michael przebiegł od źródła do ujścia – 1200 km w 12 dni. To na razie jest rekord! Potem z Darkiem przebiegł z Warszawy do Krakowa w 2020 i w 8 dni wzdłuż Wisły dla zdrowej psychiki. Jak mówi, kocha biegać!

——————————————————————————————————————————————————-

Zainspiruj innych! Podziel się pomysłem Indywidualny Projekt Biegowy! (I.P.B.).

Na portalu www.runandtravel.pl kontynuujemy naszą akcję Indywidualny Projekt Biegowy, w ramach której będziemy publikować Wasze Indywidualne Projekty Biegowe (I.P.B.), realizowane tym razem w warunkach zimowych. Chcesz podzielić się swoim pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy? A może zrealizowałeś już Indywidualny Projekt Biegowy i chcesz zainspirować innych? Zapraszamy do publikacji na naszych łamach waszych projektów, wyzwań i wycieczek biegowych.

Chcesz się zainspirować? Przeczytaj o zrealizowanych  już Indywidualnych Projektach Biegowych na naszym portalu i Magazynie on line.

Na czym polega Indywidualny Projekt Biegowy

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *