16 maja 2024 By GÓRY & ULTRA, Slider With 586 Views

TATRA FEST 2024: Festiwal Sportów Tatrzańskich w Zakopanem

W dniach 14-16 czerwca 2024 r. zapraszamy do Zakopanego na Tatra Fest – trzy dni pełne ekscytujących wydarzeń sportowych, radosnego odkrywania natury i inspirujących wyzwań w samym sercu tatrzańskich szczytów. Portal Runandtravel.pl jest patronem medialnym tegorocznej edycji Tatra Fest.


15.05.2024

Wyjątkowe Wyzwania

  • TATRA FEST BIEG 65KM – Czy odważysz się zmierzyć z legendarną trasą biegu po tatrzańskich szlakach? To wyzwanie dla prawdziwych twardzieli! 65 km pełne nieustannych podbiegów i zbiegów, ekstremalnych przewyższeń i wspaniałych widoków na szczyty Tatr Zachodnich. Przekraczaj granice wytrzymałości i poczuj ducha prawdziwego Skyrunningu!
  • TATRA FEST BIKE powered by Pętelka Tatrzańska – Rowerem dookoła Tatr w dwa dni! Bez rywalizacji, ale z pełnym zaangażowaniem fizycznym i duchem przygody. Odkryj uroki tatrzańskich krajobrazów, zjedz niezapomniane śniadanie w górskiej knajpie i dołącz do społeczności kolarzy romantyków w Pętelce Tatrzańskiej!
  • TATRA FEST RUN 25KM i 12KM – Dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania – od śmiałków, którzy chcą pokonać 25 km trasy, po tych, którzy cenią sobie mniej wymagające dystanse. Niech górskie szlaki staną się Twoim polem do rywalizacji lub relaksu – wybór należy do Ciebie!
  • TATRA FEST HIKE  Dla miłośników górskich wędrówek. Szeroki wachlarz warsztatów, wyjść w góry z przewodnikami. Doskonała zabawa zapewniająca kontakt z naturą oraz edukację sportową i ekologiczną!

Niesamowite Imprezy i Aktywności dla Dzieci

  • TATRA FEST CLIMB – Dla młodych wspinaczy – konkurencja boulderingowa dla dzieci, zachęcająca do zdobywania nowych szczytów i rozwijania umiejętności wspinaczkowych.
  • TATRA FEST KIDS – Pierwszy bieg górski dla dzieci, warsztaty, zabawy i wiele więcej! Dla najmłodszych odkrywców przyrody, którzy chcą poczuć radość aktywności fizycznej w magicznym otoczeniu Tatr.

Rozwiń Skrzydła w Górach

Przyjedź na TATRA FEST, aby przeżyć niezapomnianą przygodę wśród tatrzańskich szczytów! Odkryj piękno natury, poczuj siłę wyzwań sportowych i dołącz do społeczności miłośników aktywnego stylu życia. Nie przegap szansy na niezapomniany weekend w Zakopanem.

„Tatry to nie tylko miejsce na mapie, to przede wszystkim duchowa kraina, która łączy nas z naturą. Zachęcamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, do spędzenia czasu w górach, do odkrywania ich piękna i doświadczania niezwykłych emocji. W tym roku Tatra Fest pokazuje się w zupełnie nowej, szerokiej odsłonie. Od tego roku to biegi, szosa, hiking i wspinaczka, jedyna taka impreza sportowa w regionie.”  – mówi Magda Ziaja – Żebracka, główna organizatorka wydarzenia.

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenia podczas TATRA FEST 2024.

Więcej informacji o festiwalu oraz o poszczególnych dyscyplinach na stronie internetowej TATRA FEST

Zdjęcie „otwarciowe: Jan Deneka / UltraLovers

/informacja prasowa/


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *