27 lipca 2023 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1062 Views

The North Face został sponsorem Transgrancanarii

The North Face i Transgrancanaria ogłosili nowe partnerstwo. Przez najbliższe trzy lata, licząc od 2024 roku, marka The North Face będzie sponsorem tytularnym hiszpańskiej imprezy biegowej Transgrancanaria.


27.07.2023 r.

Marka The North Face została sponsorem festiwalu biegowego Transgrancanaria. Wsparcie globalnej marki, jaką jest TNF, to kolejny krok w umocnieniu pozycji Transgrancanarii jako jednego z głównych wydarzeń sportowych w Hiszpanii.

Partnerstwo jest naturalnym rozwiązaniem dla dwóch organizacji, których celem jest rozwój trailrunningu i wspieranie społeczności biegaczy. The North Face kontynuuje wprowadzanie na rynek produktów dla biegaczy, opracowanych wraz z zespołem sportowców i testowanych wcześniej podczas treningów, wypraw i zawodów.

Foto Jordi Saragossa

Foto Jordi Saragossa

The North Face stworzył team, w skład którego wchodzą tak znamienici biegacze jak Pau Capell czy Fernanda Maciel. Pau jest czterokrotnym zwycięzca Transgrancanarii, a Brazylijka Fernanda Maciel triumfowała w 2012 roku. Wraz z rozwojem współpracy możemy się spodziewać, że zawodnicy teamu będą częściej pojawiać się na trasach Transgrancanarii.

Transgrancanaria, bieg organizowany od 2003 roku przez agencję Arista Eventos, szybko zdobywał uznanie biegaczy i dzisiaj jest jednym z najbardziej znanych wydarzeń trailrunnigowych na świecie. Należy w tym miejscu wspomnieć, że stało się to również dzięki marce The North Face, która już w przeszłości jako sponsor wspierała rozwój imprezy.

– Cieszymy się, że możemy ponownie wspierać na wszystkich dystansach tak prestiżową imprezę, jaką jest Transgrancanaria. Doskonale wpisuje się to w nasze zaangażowanie w rozwój i promocję biegów przełajowych. Wielu naszych sportowców osiągnęło niesamowite wyniki na przestrzeni lat i nie możemy się doczekać kontynuacji tej tendencji – powiedział Michiel Cauwelier, wiceprezes ds. marketingu TNF.

– Jesteśmy naprawdę dumni z powrotu The North Face jako sponsora tytularnego Transgrancanarii. Mamy bardzo miłe wspomnienia z poprzedniego sponsoringu. Obecne porozumienie to potwierdzenie tego, że obie marki wykonują naprawdę dobrą pracę i zależy nam na rozwoju biegów przełajowych i sportów na świeżym powietrzu – powiedział Fernando Gonzalez, dyrektor generalny Arista Eventos.

– To ważna wiadomość nie tylko dla naszej imprezy, ale dla całej wyspy. Posiadanie tak ważnej marki jako sponsora międzynarodowego wydarzenia biegowego na Gran Canarii, wpłynie znacząco na promocję wyspy. Jest to jeden z naszych celów – Wendy Cruz, marketing manager Transgrancanaria.

Foto the.adventure

Foto the.adventure

O 12 lipca 2023 roku można już się zapisywać na przyszłoroczną edycję The North Face Transgrancanaria. Impreza odbędzie się dniach 21 – 25 lutego. Na biegaczy czeka 6 dystansów: od 126 kilometrowego Classica po Verical Kilometer El Gigante.


Newsy i informacje o biegu znajdziesz na stronie www.transgrancanaria.net  

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *