Transgrancanaria

25 lutego 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 788 Views

Transgrancanaria 2021. Oglądaj transmisję na żywo!

25 lutego 2021 roku o godzinie 22.00 rozpocznie się transmisja na żywo Transgrancanaria 2021. Sprawdźcie plan transmisji!

——————————————————————————————————————————–

25.02.2021 r.

Podczas tegorocznej edycji Transgrancanaria kibicujemy on-line! A dzięki Evasión TV będziemy mieli okazję śledzić cały wyścig w transmisji na żywo. Sprawdźcie plan transmisji!

  • Transmisja na żywo rozpocznie się 25 lutego 2021 roku o godzinie 22.00 w Las Palmas de Gran Canaria. Będziemy mieli okazję „uczestniczyć” w starcie koronnego dystansu imprezy – Transgrancanaria Classic (128 km) i towarzyszyć biegaczom przez pierwsze 20 km aż do momentu, kiedy zawodnicy dotrą do bazy w Arucas (transmisja będzie trwała do godziny 01:00 w sobotę).
  • Po dotarciu do punktu w Arucas nastąpi przerwa w transmisji aż do godziny 7:00 w sobotę.
  • Transmisja zostanie wznowiona w sobotę, w okolicach godziny 7.00, tuż przed dobiegnięciem pierwszego zawodnika z dystansu Classic do punktu w Roque Nublo.
  • Starty na innych dystansach oraz przebieg wyścigu w takich miejscach jak el Camino de La Plata, La Gambuesa czy meta w Maspalomas będą transmitowane do godziny 18:00 w sobotę.
  • Za realizację transmisji odpowiada Evasión TV, która zapewni wyświetlacze multimedialne z kamerami, kamerami na trasie biegu oraz drony, które uchwycą wyścig z powietrza.
  • Transmisja będzie dostępna w mediach społecznościowych oraz na stronie Transgrancanaria. Poprowadzi ją znany i doświadczony dziennikarz – Albert Jorquer.

Lubisz być na bieżąco? Przeczytaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *