19 października 2020 By Slider With 205 Views

Urban Eco Marathon w Trieście | Włochy

3 stycznia 2021 roku w Trieście – mieście położonym na pograniczu Włoch i Słowenii – odbędzie się Urban Eco Marathon. Ten nowy bieg będzie częścią znanej już od kilku sezonów imprezy La Corsa della Bora. 

————————————————————————–

19.10.2020 r.

3 stycznia 2020 roku na urozmaiconych ścieżkach płaskowyżu Carso (Kras), położonego na pograniczu Włoch i Słowenii, odbędzie się 6. edycja imprezy biegowej La Corsa della Bora, podczas której na biegaczy czeka pięć zróżnicowanych tras od 16 km do 173 km. Nowością w przyszłym roku jest dystans maratoński – Urban Eco Marathon. 

Start: Triest, Piazza Unità d’Italia
Meta: Bora Village Visogliano
Dystans: 42.195 km
Przewyższenia: 900 m D+


Limit: 10 h
Punkty odżywcze: 6 na trasie + meta + pasta party | Punkty odżywcze na trasie: Cottur (5 km), San Lorenzo (10 km), Obelisco (21 km), Contovello (27 km), Santa Croce (32 km)
Opłata startowa: w zależności od terminu > 30 Euro / 50 Euro
Limit biegaczy: 500

Strona www. https://www.s1trail.com/en/

—————————————————–

Co zobaczyć w Trieście?

Wyjazd na bieg to dobra okazja do poznania Triestu, portowego miasta w północno-wschodnich Włoszech. Triest – stolica regionu Fruli-Wenecja Julijska – położony jest na wzgórzach Carso nad Morzem Adriatyckim, w bezpośrednim sąsiedztwie słoweńskiej granicy. Miasto, z racji swego położenia, ma bardzo ciekawą i burzliwą historię.  Krótki poradnik, co zobaczyć w Trieście znajdziecie na naszej stronie > TU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *