20 lipca 2020 By GÓRY & ULTRA, Slider With 516 Views

UTMB® for the Planet Virtual Races.

W dniach od 20 lipca do 30 sierpnia 2020 roku można zarejestrować się i wziąć udział w UTMB® for the Planet Virtual Races. Do wyboru cztery dystanse w oparciu o legendarne wyścigi UTMB®: OCC, CCC®, UTMB® i PTL®.

UTMB® for the Planet Virtual Races to inicjatywa, która ma na celu zjednoczenie biegowej społeczności z całego świata. W biegu można bowiem wziąć udział rejestrując swój bieg na platformie z dowolnego miejsca na świecie. Wirtualny bieg można ukończyć za jednym razem lub wziąć udział w kilku wyścigach.  Integracja rankingu w czasie rzeczywistym daje szansę na rywalizację nie tylko z przyjaciółmi, ale i z najlepszymi sportowcami na świecie.

Udział w UTMB® for the Planet Virtual Races jest bezpłatny, a jeśli zechcesz możesz przekazać dowolną kwotę na wsparcie WWF France. Po ukończeniu wirtualnego wyścigu wszyscy biegacze otrzymają odznakę finiszera, a darczyńcy WWF również ekskluzywny numer startowy.

Każdy biegacz, który ukończy UTMB® Virtual 50, UTMB® Virtual 100 i UTMB® Virtual 170, weźmie również udział w specjalnym losowaniu, które może mu zagwarantować start na UTMB® Mont-Blanc 2021.  Na biegaczy czekają 3 miejsca na każdy dystans.

LINK DO ZAPISÓW > TU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *