19 kwietnia 2018 By RUNSTYLE, RZECZY With 976 Views

Wejdź do wiosennej zabawy z marką Salomon! Codzienne zegarek do zgarnięcia!

Wiosna to idealny czas na realizację swoich aktywności sportowych. W tym roku stawiamy na promowanie aktywności outdoorowych, chcemy pokazać, że produkty marki Salomon to sprzęt, który pozwala łączyć ze sobą wiele sportów, a sama marka w ofercie posiada produkty, które można wykorzystać na wiele sposobów. Niemal wszyscy zawodnicy Salomon Suunto Team wywodzą się z rajdów przygodowych, a ich klasa sportowa w dużej mierze opiera się na ich sportowej różnorodności. Nadchodzące tygodnie to idealny czas na realizację swoich sportowych pasji: indywidualnie, z rodziną czy przyjaciółmi. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój sportowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto.

Już od 19 kwietnia przez kolejne 21 dni możecie korzystać z niesamowitej akcji!
Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegar Suunto o wartości rynkowej powyżej 2 tys. złotych. W puli jest łącznie 21 zegarów, codziennie zegar do wygrania. Co należy zrobić?

  • Kup dowolny produkt marki Salomon lub Suunto za min. 150 zł. Po dokonaniu zakupu należy wypełnić formularz na stronie www.salomontimetoplay.pl i zarejestrować paragon. Strona dostosowana jest do telefonów komórkowych, dzięki czemu w wygodny sposób będziecie mogli dokonać rejestracji będąc poza domem.
  • Sprawdzajcie licznik rejestracji paragonów na stronie www.salomontimetoplay.pl i śledźcie, ile osób bierze udział w konkursie danego dnia! Licznik pokazuje ilość rejestracji w czasie rzeczywistym.
  • Nagrodą jest zegar Suunto Spartan Sport Wrist HR – zegarek multisportowy GPS z kolorowym ekranem dotykowym i nadgarstkowym odczytem tętna.

Sprawdź szczegóły na www.salomontimetoplay.pl

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka, firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce. Szczegóły na: howtotrailrun.salomon.com/pl/
LICZBA MIEJSC OGRANCZONA
Zapraszamy!

Foto: Materiały wewnętrzne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *