31 lipca 2019 By GÓRY & ULTRA, Slider With 1231 Views

XRUN Ołtarz w chmurach 2019

29 września 2019 roku w Ćwilinie odbędzie się kolejna odsłona biegów z cyklu XRUN Ołtarz w chmurach. Tym razem na biegaczy czeka dystans 22 km. Portal www.runandtravel.pl jest patronem mediowym cyklu XRUN.

XRUN to seria cross’owych biegów górskich, po leśnych ścieżkach, szlakach i przełajach w Beskidzie Wyspowym. W tym roku odbyły się już biegi XRUN Tajemnicze Kopce na dystansie 21 km oraz XRUN Pani Mogiła na dystansie 32 km. Przed nami jeszcze – XRUN Ołtarz w chmurach na dystansie 22 km oraz XRUN (29 września) oraz XRUN Biała Dama ( 10 listopada) na dystansie 18 km.

Data: 29 września 2019 r.
Dystans: 22 km
Przewyższenia: 1300 m+
Limit czasu: 4 h
Punkty odżywcze: 4
Wyposażenie obowiązkowe / rekomendowane: folia NRC, telefon z naładowaną baterią, co najmniej litr wody w bukłaku, bidonie, bądź softflasku.


Opłata startowa: 90 zł
Świadczenia w ramach opłaty: numer startowy, oznakowanie biegu, depozyt, szatnie, prysznice, pomiar czasu, punkty odżywcze, zabezpieczenie medyczne, napoje, ciepły posiłek na mecie, pamiątkowy medal.
Biuro zawodów: Jurków 115 – Szkołą Podstawowa 34-643 Jurków pow.Limanowski, woj. Małopolskie

Trasa wije się wokół góry co chwilę racząc nas pięknymi widokami raz na Beskid Wyspowy, innym razem na Gorce i Tatry.Pierwsze 8 km to spora przewaga podbiegów. Nawierzchnia to głównie szerokie drogi leśne z ubitą ziemią i kamieniami. Na całej trasie jest tylko jeden bardzo stromy zbieg, gdzie jest dużo luźnych kamieni śliskiej, udeptanej ziemi. Przebiegając przez szczyt możecie puścić się już szybkimi zbiegami, w kierunku mety. Tam będzie czekał na Was zasłużony posiłek.

Link do rejestracji na bieg: TU 
Link do strony: TU 
Link do fan page / Facebook: TU

Zdjęcia: Natalia Florek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *