8 lutego 2020 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 1295 Views

ZephyrTM Vest – nowa kamizelka biegowa marki CamelBak®

CamelBak® wprowadził na rynek lekką i pojemną kamizelkę biegową ZephyrTM Vest. Po raz pierwszy kamizelka została zaprezentowana podczas UTMB 2019. Pobiegł w niej zdobywca 3. miejsca – Nowozelandczyk Scotty Hawker (Team Vibram), który jest sponsorowany przez CamelBak®.

——————————————————————————————————————————————————————

8.02.2020 r. 

Zephyr Vest to nowa lekka i pojemna kamizelka biegowa marki CamelBak®. Kamizelka o pojemności 12 litrów zaprojektowana jest tak, by pomieścić całe wyposażenie, nawet na bardzo długie biegi. Każda z wersji jest wyposażona w gwizdek, bezpieczną kieszeń na telefon, kieszonki na żele i inne drobiazgi oraz dwie kieszenie na soft flaski. Kamizelka ma również możliwość zamontowania bukłaka, a na zewnątrz opcję przytroczenia kijów. Waga nowej Zephyr Vest to 200 g.

Kamizelka Zephyr została zaprojektowana przy użyciu najnowszej technologii mapowania ciała. Mapowanie wykrywa te obszary ciała, które generują najwięcej ciepła – inne u kobiet, inne u mężczyzn. Efektem jest zoptymalizowanie wentylacji i dostosowanie tylnego panelu do damskiej i męskiej wersji kamizelki.

Dwuwarstwowa siatka Knit Mesh wykonana w technologii 3D zapewnia lekkość i oddychalność, a także na pozwala na utrzymanie niskiej wagi kamizelki. Ultralekki materiał Polygiene jest antybakteryjny i gwarantuje brak nieprzyjemnego zapachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *