13 marca 2020 By GÓRY & ULTRA, RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 10741 Views

Zostań w domu… z Kilianem Jornetem!

Kilian Jornet zachęca do zostania w domu i oglądania za darmo przez tydzień filmów z jego projektu „Summits of My Life”.

Pomimo tego, że pasją Kiliana Jorneta jest aktywność na świeżym powietrzu, obecna sytuacja zmusiła go do spędzenia kilku dni w domu. Aby zachęcić i zmotywować swoich fanów do zrobienia tego samego – a jednocześnie zainspirować do aktywności outdoorowych – przez tydzień będziemy mieli dostęp do filmów z projektu „Summits of My Life” – „A Fine Line”, „Let me Live” oraz „Langtang”.

Bezpłatnie dostępny jest również najnowszy projekt filmowy „Inside Kilian” (w ramach bezpłatnego contentu platformy VOD – Rakuten TV).

W filmie dokumentalnym „Inside Kilian” śledzimy Jorneta podczas intensywnej 10-dniowej wycieczki po 10 miastach na całym świecie, odkrywając po raz pierwszy wszystko to, co otacza tego jednego z najlepszych sportowców na świecie. Mamy też szansę zobaczyć jego zupełnie nieznaną twarz. Pomiędzy prezentacjami, wywiadami i zobowiązaniami dotyczącymi marki, z którą współpracuje oraz po kilku godzinach snu Kilian Jornet zastanawia się nad rokiem, który naznaczony był niestety kontuzjami, poszukuje równowagi między swoją aktywnością sportową a osobistymi projektami. Opowiada o roku, w którym spełniło się jego prywatne marzenie – został ojcem.

Dokument wyprodukowała agencja Lymbus, która ma już na swoim koncie film „Path to Everest” prezentujący podwójne wejście na Everest przez Kiliana Jorneta. To jednocześnie film, który stał się jednym z 50 najczęściej oglądanych filmów w Hiszpanii w 2018 roku.

Film z polskimi napisami – po zarejestrowaniu się – można obejrzeć bezpłatnie na platformie Rakuren TV >>> https://rakuten.tv/pl

Zdjęcie „otwarciowe”:Kilian Jornet in the Himalayas in 2019 / Philipp Reiter

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *