9 marca 2023 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 4319 Views

ASICS Try On Tour – testy butów w Sklepie Biegacza

Marka ASICS oraz Sklep Biegacza uruchamiają nowy projekt skierowany do entuzjastów sportu, którzy poszukują idealnych butów do biegania. ASICS Try On Tour to cykl spotkań, treningów i testów dla biegowej społeczności w największych miastach w Polsce. 

9.03.2023

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to doskonały moment na odświeżenie sportowej garderoby. Każdy, kto poszukuje nowego obuwia biegowego, jest biegaczem zaawansowanym, amatorem lub właśnie wiosną planuje postawić swoje pierwsze kroki w tym sporcie, nie może przejść obojętnie obok nowej inicjatywy ASICS. 

Bezpłatne testy w ramach ASICS Try On Tour to cykl dwudniowych spotkań, podczas których wykwalifikowani eksperci podzielą się wskazówkami dotyczącymi treningu oraz poszukają odpowiedzi na pozostałe biegowe pytania. Każdy piątek rozpocznie się od wykorzystania na terenie lokalnego Sklepu Biegacza pionierskiego systemu ASICS Run Analyzer do analizy indywidualnych preferencji pod kątem doboru obuwia. W sobotę odbędzie się natomiast otwarty trening biegowy, który poprowadzi ambasador marki ASICS. Cały projekt jest realizowany zgodnie z filozofią założycielską japońskiej marki – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Oficjalna inauguracja cyklu nastąpi w piątek, 10 marca w Krakowie. ASICS Try On Tour zawita również do Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. testy najnowszych modeli ASICS, indywidualny dobór obuwia, biegowy poczęstunek, trening z ambasadorem marki, a także prezent, który znajdzie zastosowanie podczas uprawiania sportu.

Kalendarz ASICS Try On Tour:

10-11 marca; Kraków, Błonia Krakowskie; start o godz. 9:00

17-18 marca; Katowice, Park Muchowiec; start o godz. 9:00

24-25 marca; Wrocław, Park Zachodni; start o godz. 9:00

31 marca-1 kwietnia; Poznań, Cytadela; start o godz. 9:00

14-15 kwietnia; Warszawa, Bulwary Wiślane; start o godz. 9:00

28-29 kwietnia; Gdańsk; wejście od Parku Reagana; start o godz. 9:00

Więcej informacji:  www.testybutowasics.sklepbiegacza.pl 

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *