22 czerwca 2014 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 12108 Views

Balsam na mięśnie

Prawidłowa pielęgnacja mięśni i ścięgien zarówno zapobiega urazom, jak i ułatwia oraz przyspiesza regenerację po treningu. I właśnie z tego powodu wielu sportowców używa produktów do pielęgnacji mięśni holenderskiej firmy Sportsbalm, wykonanych w 100 proc. z naturalnych składników, które stymulują naturalne procesy zachodzące w organizmie człowieka.

Holenderska firma Sportsbalm oferuje kilkanaście produktów, które dostępne są w ramach czterech linii – czerwonej, żółtej, zielonej oraz niebieskiej.

Czerwona linia

Red komplet

fot. materiały prasowe Sportsbalm

 • Produkty linii czerwonej rozgrzewają mięśnie i ścięgna, umożliwiając ich wydajne funkcjonowanie nawet w bardzo wilgotnych i zimnych warunkach. Aktywne składniki działają na określonej głębokości i zapobiegają przepływowi krwi w kierunku powierzchni skóry, nie powodując tym samym jej zaczerwienia.
 • Rozgrzanie mięśni i ścięgien zapewnia optymalną dostawę tlenu i substancji odżywczych, jak również usuwanie produktów przemiany materii (CO2). Dzięki stymulacji krążenia krwi do pracujących mięśni i ścięgien, są one dobrze przygotowane do wysiłku.
 • Produkty linii czerwonej dają długotrwały efekt rozgrzewający. Przepuszczająca powietrze warstwa ochronna nie zamyka porów, dzięki czemu skóra nadal funkcjonuje w sposób naturalny. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy zastosować produkt 15-30 minut przed zaplanowanym treningiem.
 • W skład czerwonej linii treningowej wchodzą następujące produkty: żel łagodnie rozgrzewający, balsam rozgrzewający oraz balsam intensywnie rozgrzewający.

Żółta linia

fot. materiały prasowe Sportsbalm

fot. materiały prasowe Sportsbalm

 • Żółta linia produktów Sportsbalm pomaga w przygotowaniu i ochronie mięśni i ścięgien, a także w utrzymaniu ich optymalnej wydajności podczas uprawiania sportów w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych. W warunkach takich mięśnie muszą poradzić sobie z ciepłem zewnętrznym. Pobudza to krążenie w skórze, w efekcie czego krew odpływa z aktywnych mięśni i ścięgien.
 • Produkty Sportsbalm z żółtej linii pobudzają krążenie w aktywnych mięśniach, podczas gdy krążenie w innych narządach i w skórze zostaje odpowiednio zmniejszone. Wpływa to na efektywniejsze dostarczanie tlenu i składników odżywczych oraz na usuwanie produktów przemiany materii (CO2), co zmniejsza ryzyko powstawania kwasu mlekowego, uczucia sztywności i bólu mięśni.
 • Produkty linii żółtej dają długotrwały efekt rozgrzewający. Przepuszczająca powietrze warstwa ochronna nie zamyka porów, dzięki czemu skóra nadal funkcjonuje w sposób naturalny. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy stosować produkt 15-30 minut przed zaplanowanym treningiem.
 • W skład żółtej linii wchodzą następujące produkty: energetyzujący olejek do mięśni oraz brązujący olejek do mięśni

Zielona linia

fot. materiały prasowe Sportsbalm

fot. materiały prasowe Sportsbalm

 • Zielona linia wspomaga szybką regenerację organizmu po wysiłku. Produkty do pielęgnacji zmęczonych i wrażliwych mięśni są przeznaczone do stosowania w każdych warunkach pogodowych.
 • Produkty Sportsbalm linii zielonej zapewniają odpowiednią pielęgnację nadwyrężonych i wrażliwych mięśni sportowców. Produkty wspomagają krążenie krwi, pielęgnując napięte i obolałe mięśnie, ścięgna oraz stawy.
 • W skład zielonej linii wchodzą następujące produkty: emulsja regenerująca mięśnie, żel chłodzący SOS, żel rozgrzewający SOS.

 

Niebieska linia

fot. materiały prasowe Sportsbalm

fot. materiały prasowe Sportsbalm

 • Produkty linii niebieskiej chronią skórę przed otarciami o odzież, jak również zapobiegają podrażnieniom, które mogą się zdarzyć podczas uprawiania sportu. Kosmetyki z tej linii chronią najbardziej narażone części ciała.
 • W skład niebieskiej linii wchodzą następujące produkty: balsam przeciw otarciom oraz krem przeciw otarciom.

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *