17 listopada 2015 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 3984 Views

Biegacze na wybiegu, czyli Zoomy Fashion 2016

Amerykańska marka biegowa Brooks – kierując się hasłem „Run Happy” – zorganizowała pokaz mody biegowej Zoomy Fashion. Na profesjonalny wybieg, oprócz modelek, zaprosiła prawdziwych biegaczy-amatorów.

Zoomy Fashion

Zoomy Fashion

Brooks zdecydował się zaprosić na pokaz reprezentantów amatorskiej grupy biegowej 4RUN Team. Każdy mógł na jeden dzień oderwać od treningu, nie zmieniając jednak stroju. I sprawdzić się w zupełnie nowej roli modelki lub modela, wprowadzając nieco luzu na modowe salony.

Zoomy Fashion

Zoomy Fashion

Dobra zabawa i możliwość sprawdzenia najnowszej kolekcji Brooks Running, nie były jedynymi założeniami pokazu. To próba przełamania stereotypów i zachęcania do realizacji hasła „Run Happy” również poza bieżnią czy trasą zawodów.

Akademia Biegowa Brooks
Modowe działania pozostałby bez znaczenia, jeżeli prezentowaną kolekcje biegacze mogliby znaleźć jedynie na sklepowych półkach. Dlatego Brooks organizuje w całej Polsce Akademię Biegową. W czasie, której można odbyć bezpłatny trening pod okiem wicemistrza Polski w maratonie, Marka Jaroszewskiego, w najnowszych, dobranych indywidualnie modelach butów do biegania. Akademia podróżuje po całej Polsce, odwiedzając lokalne centra i sklepy biegowe, aby swoimi działaniami trafiać bezpośrednio do ludzi. A na każdego uczestnika czeka biegowy prezent, niespodzianka.

Zoomy Fashion

Zoomy Fashion

Szczegóły dotyczące wizyt w poszczególnych miastach można znaleźć na fanpage’u marki: https://www.facebook.com/brooksrunningPL

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *