Edyta Lewandowska

22 kwietnia 2021 By LUDZIE, RUNSTYLE, Slider With 2904 Views

Edyta Lewandowska ambasadorką marki On Running w Polsce

Edyta Lewandowska – jedna z najlepszych biegaczek górskich w Polsce, zdobywczyni złotych medali w Mistrzostwach Polski w maratonie, maratonie górskim i ultramaratonie – została ambasadorką marki On Running.


22.04.2021 r.

Edyta Lewandowska to najszybsza maratonka w górach, która z bieganiem związana jest już ponad 25 lat. Swój rekord życiowy w maratonie (2:33:00) ustanowiła w 2008 roku podczas słynnego maratonu w Berlinie. Karierę lekkoatletki przerwała kontuzja pleców. Rozbrat ze sportem trwał prawie 4 lata. Jednak już w pierwszym starcie w biegach górskich zajęła pierwsze miejsce w VIII Maratonie Beskidy. W swojej krótkiej karierze w biegach górskich zdobyła m. in. tytuły Mistrzyni Polski w maratonie górskim i ultramaratonie oraz W-ce Mistrzostwo Polski w biegu alpejskim, vertical w biegu na Kasprowy i w biegu anglosaskim.

– Edytę obserwowałem już od jakiegoś czasu i bardzo mi było miło, kiedy pojawiła się możliwość nawiązania współpracy. Osobiście mocno wierzę w potencjał sportowy Edyty w górach, dlatego zdecydowałem się na rozpoczęcie wspólnych działań z marką On Running – powiedział Emil Piosik, Specjalista ds. Marketingu w firmie SAT Sp. z o.o. i dodaje: – Pierwszym krokiem były testy butów. Musieliśmy mieć 100% pewność, że buty On będą Edycie w pełni pasowały. .

Marka On Running zrodziła się w Zurychu w 2010 roku z inicjatywy doświadczonego triathlonisty Oliviera Bernharda oraz jego przyjaciół – Davida Allemanna i Caspara Coppetti’ego. Założyciele opracowali nowatorską technologię CloudTec®, czyli tzw. „chmura” – amortyzacja, która jako pierwsza na świecie aktywowana jest wyłącznie wtedy, kiedy potrzeba – przy lądowaniu.

– Niezmiernie się cieszę, że w nowym sezonie będę mogła „biegać w chmurach” z marką On Running. Dzięki możliwości wcześniejszego przetestowania butów i odzieży, teraz jako ambasador, identyfikuję się z marką w 100%. Biegi, a w szczególności ich górska odmiana, to wolność, kontemplacja przyrody, obcowanie z pięknem natury – czasami dziką, a czasami tą dostępną na wyciągnięcie ręki. Gorąco liczę, że nasza współpraca przyczyni się do dynamicznego rozwoju mojej ukochanej dyscypliny, a dzięki działaniom promocyjnym, co raz więcej ludzi będzie mogło być bliżej chmur – mówi Edyta Lewandowska.

W ramach współpracy Edyta Lewandowska będzie brała czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promowała markę na zawodach biegowych w Polsce i za granicą. Rozpoczęcie współpracy pokrywa się także z polską premierą najnowszych butów marki On Running – CLOUDULTRA, w których zawodniczka będzie występować górskich biegach ultra.

/informacja prasowa/

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *