16 czerwca 2021 By RUNSTYLE, RZECZY With 5570 Views

Kolekcja inspirowana kolorami Western States 100

Limitowana kolekcja The North Face VECTIV™, stworzona we współpracy z artystą Travisem Wellerem, nawiązuje do barwnej historii zakurzonych, pomarańczowych szlaków i gęstych sosnowych lasów na trasie wyczerpującego Western States 100.


Travis Weller zdobył tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie rysunku na Western Carolina University oraz upragnioną złotą klamrę do paska dla zawodników, którzy uzyskali czas poniżej 22 godzin w wyścigu Oil Creek 100.

– Bieganie trailowe wnosi do mojego życia jasność. Na szczytach gór kolory są bardziej żywe. Emocje głębiej odczuwa się w lesie. Te abstrakcyjne obrazy w naturze są podstawą mojej pracy i tej współpracy. Kiedy myślę o Western States 100 i o tym, jak podróżowałem, aby obejrzeć ten wyścig, w mojej pamięci wyróżniają się trzy odrębne odcinki trasy. Każdy z tych odcinków ma wyjątkowy charakter i wydobywa wyjątkowe cechy osobowości uczestników wyścigu. Stworzyłem barwną historię opartą na szczególnym otoczeniu i emocjach biegaczy, które można zauważyć na trasie – opowiada artysta i biegacz górski.


Kolekcja jest już dostępna na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

/informacja prasowa/

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *