22 marca 2014 By POLSKIE DROGI With 10334 Views

II Bieg STO-nogi Milanówek

27 kwietnia 2014 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w biegu ulicznym na dystansie 10 km. I to wszystko w Polsce, w Milanówku… Możesz więc zostać mistrzem świata. Jest jednak jeden warunek… Musisz być geografem! W ramach drugiej już edycji Bieg STO-nogi Milanówek odbywają się bowiem Mistrzostwa Świata Geografów w biegu ulicznym na 10 km.

350 osób już po raz drugi pobiegnie dwie 5-kilometrowe pętelki w Milanówku. Geografowie powalczą o Mistrzostwo Świata, piloci i personel pokładowy o Mistrzostwo Polski, mieszkańcy Milanówka o tytuł „Najszybszego Mieszkańca Milanówka”. Ci, którzy zechcą „związać się ze sobą na trwałe” (czyli na całe 10 km) mogą wziąć udział w konkurencji „Dwie nogi STO-nogi” i pobiec w parze lub w większej grupie. Wszyscy „nie skategoryzowani” powalczą o miejsca w klasyfikacji ogólnej i wiekowej.

(fot. Anna Mazińska-Nielepkowicz)

(fot. Anna Mazińska-Nielepkowicz)

Bieg STO-nogi Milanówek to kolejna inicjatywa biegowa, w ramach której biegacze organizują bieg dla innych biegających.

KONKURS

Niestety bilety na tegoroczną edycję już wyprzedane… Mamy jednak niespodziankę dla wszystkich czytelników RUNandTRAVEL – konkurs, w którym nagrodą jest pakiet startowy!

Jak wygrać? 

1) Zalajkuj fanpejdż Runandtravel.pl
2) Udostępnij konkursową grafikę na swojej stronie – post o konkursie
3) Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak dojechać do Milanówka? (odpowiedź ma być oryginalna, ciekawa, zaskakująca, fajna…)
4) Odpowiedź zamieść w komentarzu pod tym postem.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 31 marca, do godz. 12:00. My subiektywnie wybierzemy najfajniejszą naszym zdaniem odpowiedź. Wyniki ogłosimy we wtorek, 2 kwietnia 2014 r. *

*Tak jak napisaliśmy, na odpowiedzi czekaliśmy do 31 marca, do godz. 12:00. I mamy zwycięzcę. Jest nim Maciek Sąsiadek. A oto Jego zwycięska odpowiedź:

Którędy do Milanówka?
Oto moja wskazówka:
przed wami dłuuga droga,
podpowiedź brzmi STO-noga.
Czasu do startu mało,
ponad STO mil zostało.
Run RUN AND TRAVEL, 
aj, to dopiero Wawel.
Neptun na horyzoncie,
jesteśmy w złym Polski kącie!
Tam w oddali Warszawa,
teraz już prosta sprawa.
STO nóg na wprost przyjacielu,
w końcu jesteśmy u celu!

Jeżeli wasze plany biegowe są baardzo długoterminowe i z przyjemnością pobiegalibyście po Milanówku w 2015 roku, zapraszamy na stronę organizatora – www.sto-nogi.pl.

(fot. materiały prasowe organizatora)

(fot. materiały prasowe organizatora)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *