28 lipca 2015 By Europa, Slider With 6926 Views

Konkurs – Pobiegnij w Wilnie!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 2-osobowy pakiet startowy na jeden z biegów w ramach Danske Bank Vilnius Marathon 2015 w Wilnie, przejazd do Wilna i z powrotem oraz 2 przewodniki książkowe po Wilnie.

Łączycie bieganie ze zwiedzaniem? Jeżeli tak, mamy dla was propozycję – zwiedzanie Wilna w biegu! Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są jednak nie tylko pakiety startowe.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem: TU

Co można wygrać?

Pakiet, na który składają się:

  • 2-osobowy pakiet startowy na Danske Bank Vilnius Marathon 2015, który odbędzie się 13 września 2015 r. (do wyboru 10 km, półmaraton lub maraton).
  • Przejazd dla 2 osób do Wilna i z powrotem z miast obsługiwanych przez Simple Express (wyjazdy do Wilna z Warszawy lub Poznania).
  • 2 przewodniki książkowe po Wilnie, ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża.

Jak wygrać?

1. Zalajkuj fan page www.runandtravel.pl na Facebooku.
2. Dołącz na Facebooku (fanpage runandtravel.pl) do wydarzenia „Pobiegnij w Wilnie”, polub je i udostępnij wydarzenie na swoim profilu na Facebooku.
3. Na stronie wydarzenia napisz, z kim chcesz pojechać do Wilna i dlaczego.
4. Na publikację wpisu masz czas od 28 lipca do 4 sierpnia do 23:59.
5. My subiektywnie wybierzemy odpowiedź, która spodoba nam się najbardziej. Wyniki ogłosimy 6 sierpnia (czwartek) 2015 r.

Fundatorami nagród w konkursie są:

Organizator Danske Bank Vilnius Marathon, największego festiwalu biegowego na Litwie.
Zapraszamy na stronę: www.vilniausmaratonas.lt

Simple Express to marka reprezentowana przez Grupę Lux Express, która zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Simple Express to pierwsza niskobudżetowa firma autokarowa w krajach bałtyckich, która stawia sobie za cel ekspresowe przewozy osób za przystępną cenę.

Na przejazdy grupowe (od 10 osób) przewoźnik oferuje zniżki.
Zapraszamy na stronę www.simpleexpress.eu

Wydawnictwo Bezdroża specjalizuje się w publikacji przewodników turystycznych i książek podróżniczych. Bezdroża chcą, aby wydawane książki, pisane przez pasjonatów, zarażały wędrówką w poszukiwaniu nowych, nieznanych miejsc i pomagały w odkrywaniu szlaków niewydeptanych jeszcze przez turystów. Choć prowadzą także przez popularne miasta i kraje, Wydawnictwo Bezdroża stara się podpowiadać, jak – nawet idąc promenadą w tłumie spacerowiczów – usłyszeć opowieści starych murów, samotnych drzew i zapomnianych duchów.

Zapraszamy na stronę www.bezdroza.pl

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *