6 czerwca 2014 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 5586 Views

Merrell Allout Rush – trailowa nowość Merrell

Buty Merrell Allout Rush to nowość w ofercie obuwia biegowego Merrell na sezon wiosna-lato 2014. Nowy model został stworzony z myślą o osobach, które lubią przemierzać w terenie wielokilometrowe trasy.

Merrell Allout Rush to propozycja dla biegaczy, którzy preferują buty z większą amortyzacją. Model ten zapewnia dodatkową ochronę przed wstrząsami przy jednoczesnym zachowaniu dobrego wyczucia terenu.

Merrell Allout Rush to buty trailowe.

  • Podeszwa środkowa UNIFLY zapewnia amortyzację i ochronę przed wstrząsami, umożliwia równomierne rozłożenie nacisku oraz dobry kontakt z podłożem. W tym modelu różnica między palcami a piętą wynosi 6 mm, co pozwala na zachowanie szybszego i bardziej efektywnego tempa biegu.
  • Podeszwa zewnętrzna M-Select Grip z wypukłym bieżnikiem zapewnia dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie. Umiarkowanie agresywny bieżnik, w razie konieczności, pozwala na pokonanie kilkukilometrowego odcinka trasy po asfaltowej nawierzchni przy zachowaniu komfortu biegu.
  • Dla ochrony stopy przed konarami czy nierównościami terenu buty posiadają wzmocnienie na czubkach palców.
  • System sznurowania Merrell Omni-Fit™ idealnie dopasowuje but do stopy.
  • Wewnątrz buta zastosowano wyściółkę z oddychającej siateczki z technologią M-Select FRESH, która dzięki naturalnym mikroorganizmom eliminuje pot i usuwa bakterie wywołujące brzydki zapach.
Allout Rush męskie (fot. materiały prasowe Merrell)

Allout Rush męskie
(fot. materiały prasowe Merrell)

Buty występują w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-zielonej i czerwono-czarnej.
Cena Allout Rush: 389 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *