12 stycznia 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1769 Views

Patroni portalu Runandtravel.pl

Jaka jest idea Patronite.pl? Bardzo prosta! To regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Twojemu wsparciu projekty takie jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać.

Biegowa piona! To my. Monika Bartnik i Andrzej Gałązka. 6 lat temu z pasji do biegania, podróżowania i pisania stworzyliśmy portal www.runandtravel.pl i od ponad 2 lat tworzymy Magazyn on line „Runandtravel.pl”. Znajdziesz u nas solidną dawkę biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji.

Żeby dostarczać Wam najnowsze informacje i kolejną porcję inspiracji, pracujemy codziennie. Praca nad tworzeniem portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line „Runandtravel.pl” to więcej niż etat. Z jedną – wcale nie taką małą – różnicą… Nie mamy pracodawcy… Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia, ale nieocenione jest również Wasze wsparcie – naszych Czytelników.

Ideą Patronite.pl jest regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Waszemu wsparciu takie projekty jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać. Fajnie jest mieć poczucie, że dokłada się swoją cegiełkę i dzięki temu portal, który jest na co dzień obecny w Waszym biegowym życiu, będzie mógł nadal istnieć.

Wasz wsparcie pozwoli nam jeszcze więcej naszej energii i czasu przekierować na tworzenie dla Was w ramach portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line jeszcze większej ilości atrakcyjnych i inspirujących treści skupionych wokół tematyki biegowej, outdoorowej i podróżniczej.

Ważną częścią idei Patronite jest docenianie Patronów. Oprócz korzyści, o których przeczytacie w opisach do poszczególnych progów, staramy się dokładać coś ekstra. Naszym Patronom przekazujemy między innymi kody rabatowe na zakupy czy też pakiety startowe na biegi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Już dzisiaj wspierają Runandtravel.pl:

 1. Jerzy Badowski
 2. Paweł  Banaszak
 3. Grzegorz Baran
 4. Przemek Barnowski
 5. Adam Bartosiewicz
 6. Piotr Chachaj
 7. Anna Czarna
 8. Michał Drozd
 9. Gabriela Gajdzińska
 10. Piotr Kamiński
 11. Kamil Kardach
 12. Tomasz Kik
 13. Mariusz Kołodziej
 14. Andrzej Kowalik
 15. Rafał  Kruzel
 16. Edyta Lewandowska
 17. Agnieszka  Markiewicz
 18. Łukasz Marzec
 19. Tamara Mieloch
 20. Grzegorz Mikuła
 21. Maciej Paszke
 22. Dominik Podgórski
 23. Janusz Raczyc
 24. Marcin Ramotowski
 25. Ewa Siwoń
 26. Kazik Sławiński
 27. Jacob Snochowski
 28. Agata Szymańska
 29. Łukasz Wiesław
 30. Lechu Winiar
 31. Tomasz Zyśko

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pracę!

Jeżeli i Ty chcesz zostać naszym Patronem i wspierać naszą pracę, zajrzyj na profil Runandtravel.pl na Patronite.pl! LINK DO PROFILU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *