2 października 2022 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 3502 Views

Salomon Nation Running League 2022

3 października 2022 r. startuje wyzwanie Salomon Nation Running League. To rywalizacja, podczas której każdy biegacz może dołączyć do reprezentacji swojego kraju i „dokładać” swoje przebiegnięte kilometry do ogólnego wyniku.


2.10.2022 r.

Salomon Nation Running League to rywalizacja, podczas której każdy biegacz może dołączyć do reprezentacji swojego kraju i „dokładać” swoje przebiegnięte kilometry do ogólnego wyniku kraju.

W 2021 r. to właśnie Polska zajęła 1. miejsce w międzynarodowej rywalizacji, wyprzedzając m.in. Finlandię, Szwajcarię, Francję, Niemcy czy USA. Czy uda się w tym roku reprezentacji Polski wywalczyć zwycięstwo i utrzymać tytuł Kraju Biegaczy w 2022 roku?

Co trzeba zrobić by dołączyć do reprezentacji Polski?

  • pobrać aplikację STRAVA na swój telefon;
  • założyć konto w aplikacji;
  • dołączyć do grupy Salomon Running Club;
  • dołączyć do rywalizacji Salomon Nation Running League.

Rywalizacja trwa od 3 do 30 października 2022 r. W tym czasie przebiegnij dystans maratoński, a Twój wynik zasili konto Polski. Każdy kraj ma szansę na wygraną, ponieważ będzie brana pod uwagę liczba osób zarejestrowanych w aplikacji Strava na dany kraj.

Każdy, kto przebiegnie dystans maratoński w ciągu 4 tygodni, otrzyma voucher ze zniżką 20% do wykorzystania na stronie www.salomon.com lub w firmowych sklepach marki Salomon – w Polsce sklep firmowy Salomon Bonarka Kraków.

Po ukończeniu wyzwania będzie można dołączyć do konkursu, w którym będzie do wygrania kompletny strój biegowy marki Salomon.

Szczegółowy regulamin wyzwania znajdziecie na stronie www.salomon.com: https://www.salomon.com/pl-pl/general-conditions-nation-running-league-strava-challenge-2022


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zapoznaj się z zasadami. 

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *