15 listopada 2022 By RUNSTYLE, Slider With 3528 Views

24h Mistrzostwa Świata Zielonego Lasu 2022

W dniach 18-19 listopada 2022 r. w Żarach odbędzie się trzecia edycja imprezy charytatywnej „24h Mistrzostwa Świata Zielonego Lasu 2021”.


15 listopada 2022 r.

Już po raz kolejny biegowy team ULTRA BEER RUNNERS – przy wsparciu firmy SWISS KRONO POLSKA – organizuje Charytatywne 24H Mistrzostwa Świata Zielonego Lasu.

  • Kiedy? Od godz. 18.00 w piątek 18 listopada / do godz. 18..00 w sobotę 19 listopada 2022 r.
  • Gdzie? Zielony Las, ulica Źródlana, Żary. Kilka kroków w głąb lasu znajdują się po lewej stronie dwie wiaty. Tam będzie start i meta. Organizatorzy akcji zapraszają na ognisko, przy którym uczestnicy będą mogli się ogrzać.
  • Cel? Ideą imprezy nie jest współzawodnictwo, lecz zebranie jak największej ilości karmy, koców, kołder i poduszek dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach.
  • Kto może wziąć udział w akcji: Każdy!
  • Jak wziąć udział? w dniu Mistrzostw, przynosząc rzeczy dla zwierzaków, biegnąc lub tylko wspierając darami akcję. Jeżeli ktoś nie może dojechać w tym dniu, kontaktuje się z organizatorami a oni przyjeżdżają i odbierają fanty. Każdy darczyńca otrzyma od organizatorów pamiątkowy dyplom.

Co godzinę uczestnicy będą biec, spacerować po 6-kilometrowej pętli. Na pokonanie jej mają godzinę. Jeżeli uda się to zrobić w krótszym czasie będą mogli odpoczywać do kolejnej pełnej godziny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/582110073653482/

W ubiegłym roku udało się zebrać prawie tonę karmy. Każdy, kto przyjdzie i wesprze akcję otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Jeśli nie możecie wziąć udziału w imprezie, a chcielibyście wesprzeć Schronisko, zawsze możecie wysłać paczkę z potrzebnymi rzeczami na poniższy adres: Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach / ul. Żurawia 32, 68-200 Żary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *