Biegam Zwiedzam Odkrywam - akcja portalu runandtravel (2)

28 maja 2021 By POLSKIE DROGI, Slider With 1008 Views

„Biegam. Zwiedzam. Odkrywam” – nowa akcja portalu Runandtravel.pl!

Akcja #IndywidualnyProjektBiegowy jest z nami już od wiosny 2020 roku. Przyszedł więc czas na update i akcję #IndywidualnyProjektBiegowy v2.0… czyli „Biegam. Zwiedzam. Odkrywam”.


27.05.2021 r.

Akcja portalu runandtravel.pl #IndywidualnyProjektBiegowy – która była odpowiedzią na nową sytuację covidową i ograniczenia związane z pandemią – jest z nami już od wiosny 2020 roku. W jej ramach zaproponowaliśmy wam poszukiwanie własnych biegowych wyzwań i zachęciliśmy do dzielenia się planowanymi i zrealizowanymi już biegowymi projektami z Czytelnikami runandtravel.pl. Spodobało się wam to tak bardzo, że akcja trwa praktycznie do dziś!

Dziękujemy za energię i zapał włożony w planowanie i realizację projektów oraz oczywiście za waszą pomysłowość. Dziękujemy, że już od roku dzielicie się swoimi wyzwaniami z nami oraz z Czytelnikami. Nie spodziewaliśmy się, że akcja stanie tak popularna, że nawet bez naszego wsparcia hashtag #IndywidualnyProjektBiegowy będzie krążył po internecie. Przez rok opisaliśmy ponad 50 waszych projektów.

Po roku chcemy zaproponować wam update i zaprosić na #IndywidualnyProjektBiegowy v2.0… czyli Biegam. Zwiedzam. Odkrywam.

Akcję #BiegamZwiedzamOdkrywam podzieliliśmy na trzy kategorie:


Wyzwanie Biegowe

Biegam zwiedzam odkrywam _ akcja portalu runandtravelWyzwanie Biegowe. Wiemy, że je lubicie! Któż nie lubi rywalizować z innymi albo z samym sobą. Wybierzcie szlak, wyznaczcie własną trasę – w górach, po lesie, dookoła jeziora, gdzie wam tylko podpowie wyobraźnia.

Jak już będziesz miał plan, napisz do nas – office@runandtravel.pl!

My i Czytelnicy runandtravel.pl będziemy Ci kibicować! 


Biegam. Zwiedzam. Odkrywam

Biegam. Zwiedzam. Odkrywam. Lubicie biegać i poznawać najbliższą albo tę zupełnie nieznaną okolicę? Ciekawi was, co mijacie na trasie podczas 5-kilometrowego biegu po mieście? Lubicie w weekend pojechać ze znajomymi do miasta obok tylko po to, żeby przebiec się nad jeziorem, a przy okazji zwiedzić Starówkę? A może nawet, kiedy wybieracie się do Puszczy, ciekawi was historia szlaku, po którym biegniecie? Zwiedzać i odkrywać na biegowo można i miasto, i naturę. I właśnie do tego was zachęcamy!
„Biegam. Zwiedzam. Odkrywam” to nie bieganie na czas. Tutaj czas poświęcasz nie na wykręcanie kolejnych kilometrów, ale zatrzymanie się na trasie, podziwianie widoków, zrobienie zdjęć. To Fun Run! Biegniecie solo lub w większej grupie. 5 km, 10 km, może być i 20! To pomysł nie tylko na poznawanie nowych miejsc, ale i na odkrywanie najbliższej okolicy.

Lubisz biegać a jednocześnie zwiedzać i odkrywać? Podziel się swoim pomysłem z Czytelnikami runandtravel.pl! Napisz do nas office@runandtravel.pl

Może akurat ktoś wybiera się do Twojego miasta i szuka ciekawej, kilku kilometrowej trasy na przebieżkę? Dzięki Tobie, nie tylko zrobi trening, ale i pozna miasto. 


Wyprawa Biegowa

Biegam zwiedzam odkrywam _ akcja portalu runandtravelWyprawa Biegowa to nic innego jak biegowe wczasy w opcji fast (niekoniecznie) and light (warto). Już widzimy was na kilkudniowej wyprawie biegowej z całym dobytkiem w plecaku, jedzących pomidorową i naleśniki z serem na szlaku, nocujących w hamaku w lesie, w schronisku czy agroturystyce. W górach, nad morzem, i gdzie Wam się tylko zamarzy!

Masz już pomysł na wyprawę biegową? Chcesz się nim podzielić i zainspirować innych? A może szukasz biegowego towarzysza do wspólnej wyprawy? Napisz do nas – office@runandtravel.pl!

Piszcie do nas o waszych planach, dzielcie się pomysłami i inspirujcie innych biegaczy! Adres już znacie: office@runandtravel.pl

Zapraszamy!

Tags : , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *