10 września 2019 By LUDZIE, RUNSTYLE, Slider With 3682 Views

BUFF Team Polska szuka młodej krwi!

BUFF Team Polska – który tworzą Martyna Kantor, Anna Kącka, Marcin Świerc i Marcin Rzeszótko – poszukuje młodych zawodników. Jeżeli więc kochasz biegać i chcesz swoją biegową przygodę kontynuować w górach, prześlij swoje zgłoszenie, a może to właśnie Ty staniesz się częścią teamu.

BUFF Team Polska to jeden z czołowych biegowych teamów w Polsce, który od dwóch lat tworzą multimedaliści Mistrzostw Polski – Martyna Kantor, Anna Kącka, Marcin Świerc i Marcin Rzeszótko. Team to połączenie wszechstronności i bezcennego doświadczenia. Przyszedł więc czas, aby zrobić teraz z niego mieszankę iście wybuchową, zapraszając do zespołu młodą krew.

Poszukiwani są zawodnicy w kategoriach wiekowych U16, U18, U20. Do BUFF Team Polska trafią ostatecznie cztery osoby – dwie dziewczyny i dwóch chłopaków. Nowym członkom teamu zapewniony zostanie #Buffteamspirit i niezbędne wsparcie sprzętowe, finansowe oraz w razie potrzeby trenerskie.

– Chcemy Was lepiej poznać i dlatego każdy, kto jest zainteresowany dołączeniem do naszego teamu proszony jest o przesłanie swojego krótkiego sportowego CV. Najbardziej interesuje nas, dlaczego chcecie trenować i biegać w górach oraz jakie stawiacie sobie cele i gdzie widzicie się za najbliższe 5 lat. Dodajcie informacje o tym, gdzie ostatnio startowaliście i jak Wam poszło. Wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Czekamy zarówno na zawodników biegających w klubach, ale także na tych nigdzie niezrzeszonych – mówi Radek Kasprzak, manager BUFF Team Polska.

CV należy wysłać za pośrednictwem wiadomości na profilu BUFF Team Polska na Facebooku. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie we wspólnie uzgodnionym miejscu i terminie.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 października 2019 r.

fot. Jan Nyka 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *