30 marca 2022 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 3406 Views

French Montagnard – biegowa kolekcja CimAlp

Czy słyszeliście kiedyś o słowie „Montagnard”? To barwne i autentyczne francuskie słowo, którym określa się ludzi żyjących wysoko w górach i borykających się z trudnymi warunkami klimatycznymi. Słowo pełne znaczenia i wartości: autentyczność, solidarność, pokora.


30.03.2022 r.

W 1964 roku założyciele CIMALP byli prawdziwymi Montagnardami, którzy starali się żyć zgodnie z tym dziedzictwem. Nowa kolekcja produktów biegowych „French Montagnard” nie jest wyjątkiem. Kolekcja obejmuje 20 ponadczasowych i zaawansowanych technicznie produktów, zaprojektowanych tak, aby inspirować biegaczy w każdym wieku, każdej płci i narodowości, których napędza natura i autentyczność, nawet gdy goni ich czas.

Kolekcja Frrench Montagnard będzie dostępna od piątku 1.04. od godz. 10.00. Tylko na www.cimalp.pl


French Montagnard – Ultralekka koszulka do biegania

Wykonana z lekkiej, technicznej dzianiny zapewniającej szybkie schnięcie, ta wysokiej jakości koszulka doskonale odprowadza wilgoć. Zastosowana w niej technologia CIMAFRESH® ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów i bakterii. Wyjątkowo cienka i lekka (120 g), może być pakowana do kieszeni do samodzielnego przechowywania.


Technologia antyzapachowa CIMAFRESH® zapewnia optymalne zarządzanie wilgocią. Opiera się ona na specjalnej konstrukcji siatki (w kwadraty), która wspomaga szybkie odprowadzanie potu, aby skóra pozostała sucha, oraz na naturalnej obróbce opartej na solach srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnych zapachów.Ochrona przed promieniowaniem UV UPF 30

179 zł tylko na www.cimalp.pl


French Montagnard – 2 W1 Spodenki do biegania

Spodenki łączą w sobie dopasowane wewnętrzne spodenki i lekkie przewiewne spodenki zewnętrzne. Posiadają również duży siatkowy pas z 6 dużymi kieszeniami (w tym 2 zapinane na zamek błyskawiczny), które zapobiegają uczuciu niepewności. Lekkie i oddychające, wykonane są z CIMAFLEX®, rozciągliwej własnej tkaniny firmy CIMALP, która zapewnia lepszą regulację termiczną i lepsze dopasowanie.
• 4 duże kieszenie wokół pasa
• 2 kieszenie po bokach, zapinane na zamek
• Płaskie szwy ograniczające tarcie i podrażnienia
• Elastyczny pas ze sznurkiem do ściągania
• Ochrona przed promieniowaniem UV UPF 30.

Technologia CIMAFLEX® zapewnia doskonałą oddychalność i swobodę ruchów, ponieważ tkanina jest dwa razy bardziej rozciągliwa niż tkanina tradycyjna. Zapewnia to niesamowitą swobodę, komfort i elastyczność.

299 zł tylko na www.cimalp.pl


French Montagnard – ultralekka czapka do biegania

Lekka, oddychająca i najwyższej jakości. Czapka „French Montagnard” zapewnia doskonałą ochronę przeciwsłoneczną (UPF50), jest lekka, dzięki czemu można o niej zapomnieć podczas wysiłku, a także charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, dzięki czemu wchłania i odprowadza pot. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i widoczności posiada odblaskowe nadruki.

119zł tylko na www.cimalp.pl


ATEST BLUESIGN

Marka CIMALP i wyroby włókiennicze posiadają atest BLUESIGN, co oznacza, że procesy i produkty są zgodne pod względem ekologicznym ze standardem Environment, Health and Safety (EHS), najnowszym światowym standardem ochrony środowiska, a także zapewniają bezpieczeństwo konsumentom podczas noszenia.

CIMALP to francuska marka, stworzona w 1964 roku przez pasjonata gór i wizjonera, głęboko zaangażowanego w produkcję produktów technicznych dostępnych dla jak największej liczby entuzjastów gór.
50 lat później, wciąż z siedzibą u podnóża Alp, pomiędzy masywem Vercors i Monts d’Ardèche, CIMALP rozwija obecnie odzież i sprzęt dla wszystkich aktywności górskich: narciarstwa, turystyki pieszej, trekkingu, a przede wszystkim Trail Runningu, swojego rynku nr 1. Po przejściu na model biznesowy online w ciągu prawie 10 lat, zdolność CIMALP proponowania wysokotechnicznych produktów w doskonałych cenach jest obecnie powszechnie znana. Niektóre z tych produktów są obecnie niezbędne dla najbardziej wymagających sportowców, jak kurtka STORM 2, czy 864 pierwsze buty do biegania z progresywnym dropem.


Na trudniejsze warunki pogodowe wybraliśmy dla Was z szerokiej oferty CimAlp kilka produktów, które sprawdzą się podczas biegania czy innych aktywności. Sprawdźcie na runandtravel.pl.


/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *