26 września 2018 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 2161 Views

ISPO Academy 2018.

W dniach 17-18 października 2018 r odbędzie się 7. edycja konferencji ISPO Academy. Tym razem miejscem, w którym spotkają się się eksporterzy, przedstawiciele handlu reprezentujący branżę sportową i outdoorową oraz dziennikarze i blogerzy będzie Otwock nad pięknym Świdrem.

26.09.2018 r. /Andrzej Gałązka/ www.runandtravel.pl

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku redakcja runandtravel.pl spędzi dwa dni na konferencji organizowanej w ramach ISPO Academy. ISPO Academy to platforma szkoleniowa, której celem jest prezentacja innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych obszarów wiedzy, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej. Celem szkoleń jest wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych, jak i rynku międzynarodowym.

Bikepacking, nowy trend w turystyce rowerowej / fot. materiały organizatora ISPO Academy

Podczas ISPO Academy mamy okazję poszerzyć wiedzę na temat rynku outdoorowego w Polsce. Warsztaty, prelekcje, panele dyskusyjne –  to właśnie podczas tych spotkań możemy zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, ale również poznać jej problemy. Na dziennikarzy czekają dodatkowe atrakcje w postaci aktywności outdoorowych na świeżym powietrzu połączonych z możliwością testowania sprzętu. W tym roku partnerami ISPO Academy w tym zakresie są marki Spokey, Marmot, Hoka One One i Ferrino.

Namioty Ferrino / fot. materiały organizatora ISPO Academy

Podczas tegorocznej edycji będziemy chcieli wysłuchać m.in. prezentacji na temat dygitalizacji w branży sportowej i outdoorowej, zapoznać się z trendami w kolorystyce produktów sportowych na nadchodzące sezony, wziąć udział w warsztatach na temat odzieży GORE-TEX. Czeka na nas również Hoka One One Night Run z Edytą Lewandowską, mikro wyprawa bikepackingowa z Adamem Klimkiem oraz możliwość nocnego biwaku w namiotach Ferrino.

Program ISPO Academy 2018

Dzień pierwszy (17 października)

  • Będzie to głównie dzień „cyfrowy”. W pierwszej części dnia w prezentacjach zostaną poruszone tematy digitalizacji w branży sportowej, digital marketingu, smart store.
  • W drugiej części dnia odbędą się trzy równoległe warsztaty: o projektowaniu produktów sportowych i współpracy z projektantami, o dopasowaniu odzieży GORE-TEX dla klienta oraz o motywacji i systemach motywacyjnych w sklepach i firmach sportowych
  • Na zakończenie dnia odbędzie się Hoka One One Night Run z Edytą Lewandowską a po biegu impreza przy ognisku.

Dzień drugi (18 października)

  • Dzień rozpocznie się od porannej jogi z marką Spokey.
  • Kolejnym punktem programu są warsztaty na temat Bikepackingu, nowego trendu w turystyce rowerowej.
  • Na przedpołudniowych wykładach zostaną zaprezentowane m.in. – koncept nowych letnich targów outdoorowych w Monachium, zagadnienia związane z budowaniem wizerunku marki wśród klientów, historia założyciela marki The North Face i jej modelu biznesowego.
  • Na zakończenie dnia i podsumowanie konferencji ISPO Academy 2018 odbędzie się dyskusja panelowa pt. „It’s great Out there! Outdoor, Bike, Running – konkurencja czy partnerstwo na rzecz rozwoju rynku i zaspokajania rosnących potrzeb klientów”.

Informacje na temat ISPO Academy znajdziecie >>> TU

 

 

 

 

 

Portal www.runandtravel.pl jest patronem medialnym ISPO Academy 2018.

Zdjęcie „otwarciowe”: Dominik Pabis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *