10 sierpnia 2017 By Europa, LITWA, Slider With 13255 Views

KONKURS! Pobiegnij w Wilnie!

Jeżeli masz ochotę jeden z wrześniowych weekendów spędzić w Wilnie, zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania są: 4 pakiety startowe na jeden z biegów w ramach Danske Bank Vilnius Marathon 2017 w Wilnie.

O ile możemy skupić się i na biegu i na oglądaniu tego, co mijamy na trasie, maraton i półmaraton mogą być swego rodzaju wycieczką biegową po Wilnie. Ciekawa i urozmaicona trasa prowadzi wzdłuż rzeki Wilii przez dzielnice Zwierzyniec (Zverynas), duży piękny Park Zakręt (Vingio Parkas), potem wraca do Centrum. Końcówka trasy prowadzi przez klimatyczną jak Montmartre dzielnicę Zarzecze (Uzupis). Start i meta wszystkich biegów znajdują się na Placu Katedralnym. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem: TU

Jeżeli masz ochotę jeden z wrześniowych weekendów spędzić w Wilnie, zapraszamy do udziału w konkursie!

Co można wygrać?
4 pakiety startowe na jeden z biegów w ramach Danske Bank Vilnius Marathon 2017 w Wilnie, który odbędzie się 10 września 2017 r.  Do wyboru pakiet na 10 km, półmaraton lub maraton.

Jak wygrać?
1. Dołącz na Facebooku (fanpage runandtravel.pl) do wydarzenia „Konkurs! Pobiegnij w Wilnie”, polub je i udostępnij wydarzenie na swoim profilu na Facebooku.
2. Na stronie wydarzenia przekonaj nas, że to właśnie do Ciebie powinien trafić pakiet startowy.
3. Na odpowiedzi czekamy od 11 sierpnia 2017 roku do 18 sierpnia 2017 r. (do godz. 23.59). Wśród wszystkich uczestników naszej zabawy subiektywnie wybierzemy 4 osoby, do których trafią pakiety.
4. Wyniki ogłosimy 20 sierpnia

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator Danske Bank Vilnius Marathon 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *