4 maja 2020 By POLSKIE DROGI, Slider With 7931 Views

Z Myślenic na Kudłacze | Mirek Urban | #IndywidualnyProjektBiegowy

Od projektu Mirka Urbana – na co dzień biegającego w barwach krakowskiego Stowarzyszenia „I Ty Możesz Być Wielki” – rozpoczynamy akcję portalu www.runandtravel.pl – „Indywidualny Projekt Biegowy”. Projekt nr 1 to „Z Myślenic na Kudłacze”.

————————————————————–

Mirek Urban | Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki” | 4.05.2020 r.
————————————————————–

Z Myślenic na Kudłacze

… czyli bieg górski z Myślenic do schroniska na Kudłaczach.
Dystans: 8,6 km
Przewyższenie: 680 m+

    • Start: Myślenice /koniec ulicy Zamkowej, przy tabliczce „Rezerwat Przyrody Zamczysko nad Rabą”, stojącej przy wejściu do lasu.
    • Meta: Przed schodkami do schroniska.
    • Trasa: Biegniemy czerwonym szlakiem z Zarabia w Myślenicach do schroniska na Kudłaczach. Długość trasy: 8,6 km. Suma podejść: 680 m. Pierwsze 2 km jest ostro w górę, więc spokojnie, żeby były siły na resztę trasy. Potem są nawet zbiegi i ostry podbieg pod schronisko.
      Uwaga! Początek trasy, czyli jakieś 200-300 m jest dosyć kręte. Zachęcam, by przed startem sprawdzić początkowy odcinek.

Dotychczasowe wyniki i rywalizację możecie śledzić na wydarzeniu FB > TU   Wydarzenie trwa do 10 maja 2020 r., ale zachęcam do rywalizacji na tej trasie również po terminie.

Mirek Urban o sobie i swoim bieganiu

Można powiedzieć, że biegać zacząłem w momencie, kiedy wstąpiłem do stowarzyszenia biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki”. Wcześniej było wolne klepanie kilometrów dla zdrowia, potem zaczęła się rywalizacja w klubie, chcąc być lepszy od tego, potem od tamtego. Dzięki naszym otwartym treningom (dla każdego) pod okiem profesjonalnych trenerów biegowych doszedłem do fajnego poziomu. Przełożyłem to na górki, gdzie spodobało mi się i tak już biegam po terenie od dwóch sezonów. Mam swoje ulubione traski. Z racji tego, że jestem Krakusem jest to urokliwy Las Wolski czy też znajdujące się pół godziny od mojego miasta Myślenice, gdzie wymyśliłem zabawę „Zdobywamy Kudłacze”. Główna idea tego wyzwania to fajna wycieczka+nutka rywalizacji=dobra zabawa.

————————————————————————————————–

Zainspiruj innych! Podziel się pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy! (I.P.B.).

Indywidualny Projekt Biegowy to akcja portalu www.runandtravel.pl.  Prezentujemy Wasze projekty, wyzwania i biegowe wycieczki.

Chcesz podzielić się swoim pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy?
A może zrealizowałeś już Indywidualny Projekt Biegowy i chcesz zainspirować innych?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *