25 marca 2016 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 7137 Views

Adidas sponsorem 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Marka adidas – w ramach współpracy sponsorskiej z 11. PZU Półmaratonem Warszawskim – przygotowała wiele atrakcji dla biegaczy, w tym między innymi limitowaną kolekcję odzieży dedykowaną półmaratonowi.

Limitowana kolekcja adidas

adidas - limitowana kolekcja koszulek

adidas – limitowana kolekcja koszulek

W ramach limitowanej kolekcji dedykowanej Półmaratonowi Warszawskiemu znalazły się pamiątkowe bluzy, koszulki, czapki, pasy biegowe oraz koszulki dla dzieci.

adidas - kolekcja limitowana - bluzy

adidas – kolekcja limitowana – bluzy

Dlaczego biegasz w Warszawie?

Dlaczego biegasz w Warszawie?

Dlaczego biegasz w Warszawie?

Adidas wraz z Fundacją Maraton Warszawski – wykorzystując w tym celu hasło #WHYIRUNWARSAW – zachęcają również biegaczy, nie tylko tych ze stolicy, do powiedzenia, co ich skłania do biegania po Warszawie. W specjalnej strefie adidas podczas targów Expo Sport&Fitness na Torwarze będzie można nagrać krótki film i podzielić się swoją biegową historią.

Strefa adidas podczas Expo Sport&Fitness

Julita Kotecka w koszulce, którą znajdziecie w pakieciekiecie

Julita Kotecka w koszulce, którą znajdziecie w pakie

W strefie adidas można będzie również zapoznać się z najnowszą kolekcją z linii Running marki oraz skorzystać z badania układu ruchu i doboru obuwia, wykonanego za pomocą urządzenia Running Station.

Koszulka meska adidas w pakiecie

Koszulka meska adidas w pakiecieadidas

Osoby, które w czasie targów zakupią buty z technologią boost® oraz podzielą się powodami, dla których biegają w Warszawie, wezmą udział w konkursie. Do wygrania w nim jest wyjazd na największy półmaraton na świecie w Göteborgu oraz start z osobistym pacemakerem. Laureatów na ich nowe życiówki poprowadzą Julita Kotecka i Bartosz Olszewski.

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *