29 stycznia 2022 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 2948 Views

ASICS i ZIS Kraków zapraszają na całoroczne otwarte treningi biegowe

Zarząd Infrastruktury Sportowej, marka ASICS i Sklep Biegacza zapraszają na otwarte, całoroczne treningi, które odbędą się w Krakowie w 2022 roku. Zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, rozpoczną się już 5 lutego.  


28.01.2022 r.

  • Organizowane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie treningi biegowe są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich dorosłych, niezależnie od stopnia zaawansowania.
  • Odbywać się będą co sobotę na Błoniach Krakowskich o godzinie 10:00 (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1). Natomiast w ostatnie soboty miesiąca są zaplanowane tzw. treningi wyjazdowe między innymi w Puszczy Niepołomickiej czy Lasku Wolskim.
  • Zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, rozpoczną się już 5 lutego i potrwają niemal do końca roku.  Dodatkowo, w lutym i marcu są przewidziane treningi halowe. Szczegółowy harmonogram zajęć na cały rok zostanie opublikowany na kanałach ZIS już w przyszłym tygodniu.
  • Celem inicjatywy jest stworzenie zaangażowanej grupy biegowej, która wspólnie będzie inspirować się przed najważniejszymi tegorocznymi biegami, jak między innymi 19. Cracovia Maraton, 8. Cracovia Półmaraton Królewski czy 15. Bieg Trzech Kopców.
  • Treningi będą odbywać się w każdą sobotę – z wyjątkiem dni świątecznych – od 5 lutego do 17 grudnia. Będą mieć charakter zajęć biegowych i ogólnorozwojowych. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy różne grupy zaawansowania. Przyjść może każdy dorosły, nie obowiązują wcześniejsze zapisy. ASICS został partnerem technicznym inicjatywy. Biegacze będą mogli na bieżąco testować produkty marki, a także brać czynny udział w dedykowanych spotkaniach z jej ambasadorami.
  • O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z olimpijczykiem, medalistą mistrzostwa świata i Europy Grzegorzem Sudołem na czele.

Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Naszym Patronom oferujemy m.in. pakiety startowe na biegi, przekazujemy produkty do testów, wysyłamy newsletter…

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły.

 

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *