4 sierpnia 2021 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 639 Views

CamelBak sponsorem UTMB 2021

Marka CamelBak już po raz piąty została partnerem największej imprezy trailowej na świecie – Ultra Trail du Mont-Blanc. Z tej okazji pojawi się specjalna seria butelek UTMB wykonanych z Tritan Renew oraz kolekcja naczyń sygnowana logo UTMB.


4.08.2021 r.

CamelBak już po raz kolejny jest oficjalnym sponsorem zestawów nawadniających UTMB. Z okazji tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 23-29 sierpnia, pojawi się specjalna seria butelek UTMB wykonanych z Tritan Renew oraz kolekcja naczyń sygnowana logo UTMB.

Główną misją CamelBak jest dostarczanie rozwiązań w zakresie nawadniania. Firma jest partnerem wielu organizacji zajmujących się zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska, m.in. bluesign, Conservation Alliance i EOCA. Od wielu lat przewodzi ruchowi #ditchdisposable, którego celem jest rezygnacja z jednorazowych butelek i używanie butelek „wielorazowych” jako sposób na zmniejszenie ilości plastiku, który codziennie trafia na wysypiska i do środowiska.


Partnerstwo z UTMB ma również na celu podniesienie świadomości na temat znaczenia produktów do nawadniania wielokrotnego użytku. Dlatego podczas imprezy CamelBak będzie sprzedawać limitowaną edycję naczyń do napojów oraz butelek sygnowaną logo UTMB.

Butelki są wykonane w technologii Tritan Renew. Tritan Renew to technologia odnawiania poliestru (PRT) w wydajnym procesie, w którym wytwarzany jest materiał wykonany w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Tritan Renew jest obecnie dostępny we wszystkich liniach nieizolowanych butelek CamelBak: Eddy® +, Chute® Mag, Chute® Mag Kids, Carry Cap i Eddy® + Kids.

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku na podczas UTMB będą rywalizować biegacze związani z marką CamelBak. Jednym z nich jest Scotty Hawker, który w 2019 roku zdobył 3. miejsce. Scotty pobiegnie z kamizelką CamelBak Zephyr Vest. W gamie produktów CamelBak do biegania w terenie rekomendowane są jeszcze Ultra Pro Vest, Nano Vest i o oczywiście Zephyr Vest.

Więcej informacji o CamelBak znajdziesz na stronie www.camelbak.com

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *