Konkurs dla pasjonatów wypraw

11 lutego 2021 By TRAVEL With 1753 Views

Projekt Chiruca Expedition startuje po raz czwarty! Zgłoś swoją wyprawę i wygraj niezawodne buty dla całej ekipy!

Konkurs dla pasjonatów wypraw. Chiruca – znana i ceniona hiszpańska marka butów turystycznych – zaprasza do udziału w 4. edycji Chiruca EXPEDITION.


————————————————————————————————————————————————
11.02.2021 r.

Regulamin projektu został poddany niewielkim modyfikacjom, które powinny spodobać się uczestnikom. Najważniejsza zmiana – ze względu na panująca wciąż pandemię – to wydłużenie terminu rozpoczęcia wyprawy aż do 31.12 2022 roku.

Konkurs dla pasjonatów wypraw. Kto może zgłosić  się do  Chiruca EXPEDITION?

Jeśli planujesz przejście Camino de Santiago (a może Camino Polaco?), wyjazd w niegościnne kazachskie stepy, zobaczenie na żywo Bajkału, a może masz w planach zdobycie Korony Gór Polski – to jest projekt w sam raz dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy planowana wyprawa z założenia ma być ekstremalna i niebezpieczna, czy też zamierzasz spokojnym krokiem przemierzać beskidzkie szlaki i lasy, marka Chiruca może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów – po prostu zgłoś swoją wyprawę do udziału. Pomagamy podróżnikom, turystom i ludziom z pasją w spełnianiu swoich marzeń. Z okazji 20-lecia obecności marki Chiruca w Polsce, wyposażymy w niezawodne buty 20 wypraw – po 5 wypraw w każdej rocznej edycji. To znaczy, że to już prawdopodobnie przedostatnia szansa na wzięcie udziału w projekcie!

Osoby, które zostały wybrane w pierwszej edycji konkursu dla pasjonatów wypraw zorganizowały wyjazd na włoskie via-ferraty, przeszły przez włoskie Alpy Bergamskie, zdobyły Kilimandżaro, wspięły się na 100 szczytów z okazji 100-lecia Niepodległości oraz odwiedziły 46 stolic Europy – trzeba przyznać, że było interesująco, ale także różnorodnie! Teraz Ty masz szansę, by osiągnąć swój cel.
Druga edycja była równie ciekawa! Zwycięzcy udali się w podróż poślubną przez Gruzję, Oman aż do Nepalu, by dotrzeć do Everest Base Camp i przejść Annapurna Circuit. Inne wyprawy zdobyły (rodzinnie!) Główne Szlaki Polski, przeszli Wschodniokarpacką część Głównego Szlaku Beskidzkiego, udali się do źródeł melanżu – do Gruzji na Suprę, czyli tradycyjną gruzińską ucztę czy przeszli popularny szlak GR20 na Korsyce! Niestety wiele planów trzeciej edycji pokrzyżowały obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Niemniej jednak udało się przejść najdłuższy słowacki szlak – z przełęczy Dukielskiej aż do Bratysławy czy wybrać się w podróż na północ Europy, która łącznie liczyła 7000 kilometrów! Mamy ogromną nadzieję, że 4. edycja będzie mogła odbyć się już normalnie i dostarczy niesamowitych wrażeń i niezapomnianych przygód.

Konkurs dla pasjonatów wypraw

Konkurs dla pasjonatów wypraw. Harmonogram IV edycji:

 • do 30.04.2021 – należy zgłosić wyprawę do konkursu, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@pmdystrybucja.pl lub poprzez dedykowaną zakładkę na stronie www.chiruca.pl,
 • do 15.06.2021 – zostanie wyłonionych 5 wypraw, które otrzymają wsparcie w 2020 roku.
 • Maksymalny planowany termin rozpoczęcia zgłoszonych wypraw to 31.12.2022 r.

Wyłonienie zwycięskich wypraw:

 • Informacja o każdej zgłoszonej wyprawie zostanie opublikowana na Facebooku Chiruca-Outdoor oraz w dedykowanej zakładce na stronie www.chiruca.pl.
 • Informacja o wyprawach, które zakwalifikują się do głosowania, zostanie opublikowana do 01.05.2021, możliwość głosowania będzie aktywna w okresie 01-31.05.2021.
 • Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu.
 • Przedstawiciele Organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone. Łącznie zostanie nagrodzonych 5 wypraw!
 • Wyniki zostaną ogłoszone do 15.06.2021 na stronie www.chiruca.pl oraz profilu FB Chiruca-Outdoor.

Świadczenia marki Chiruca [Sponsora]:

 • Organizator przekaże Uczestnikom nagrodzonych wypraw po jednej parze butów Chiruca – maksymalnie cztery pary butów dla każdej wyprawy, a także po jednej bandanie lub t-shircie [maksymalnie 4 sztuki]. Model, kolor i rozmiar butów zostanie uzgodniony pomiędzy Organizatorem i Uczestnikiem. W uzasadnionych przypadkach Organizator dopuszcza możliwość zamiany butów na inne, uzgodnione z Uczestnikami, produkty marki Chiruca.
 • Organizator umożliwi nagrodzonym wyprawom, zakup dodatkowych par butów, maksymalnie 4 pary dla każdej nagrodzonej wyprawy, z 40% rabatem od sugerowanych cen detalicznych publikowanych na www.chiruca.pl. Zakup będzie możliwy przed zgłoszonym, planowanym terminem rozpoczęcia wyprawy.

Zobowiązania sponsorowanej wyprawy [szczegółowa informacja w umowie sponsorskiej]:

 • umieszczenie logo i bannera marki Chiruca na stronie internetowej i profilu FB wyprawy,
 • przeprowadzenie testu otrzymanych butów,
 • wykonanie zdjęć otrzymanych butów w trakcie wyprawy i przekazanie ich Sponsorowi,
 • informowanie w publikacjach na temat wyprawy o tym, że Chiruca wyposaża wyprawę w buty,
 • umożliwienie Sponsorowi promowanie wyprawy,
 • opublikowanie zdjęć otrzymanych butów na profilu wyprawy na Instagramie,
 • umożliwienie przeprowadzenia wywiadu przez Sponsora po zakończeniu wyprawy,
 • inne działania ustalane indywidualnie.

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i umową sponsorską.
Chcesz zgłosić swoją wyprawę? Nie czekaj – wypełnij formularz zgłoszeniowy!
Czekamy do końca kwietnia 2021!
Patroni medialni: Miesięcznik Poznaj Świat, Magazyn Na Szczycie, www.runandtravel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *