2 marca 2022 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 1165 Views

ENDURIS II nowy model w kolekcji Vectiv The North Face

Przedstawiamy nowe obuwie VECTIV™ marki The North Face na wiosenny sezon trailowy, w tym VECTIV™ ENDURIS II, najbardziej amortyzowany but VECTIV™ w historii.

Wprowadzona po raz pierwszy w zeszłym roku innowacyjna budowa podeszwy zmieniła zasady gry na szlaku, wspierając sportowców z teamu The North Face w realizacji ich wyzwań i pogoni za lepszymi wynikami, czego dobrym przykładem jest nowy rekord na trasie południowej części kontynentalnej Patagonii, który ustanowiły Ferndanda Maciel i Kaytlyn Gerbin. Wycieczka ta zwykle zajmuje tydzień, biegaczkom zajęła 13h15′.

Ta przełomowa technologia powraca w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest dostosowany do preferencji sportowców:

• FLIGHT VECTIV™
• VECTIV™ INFINITE
• VECTIV™ ENDURIS II

FLIGHT VECTIV™

FLIGHT VECTIV™ to najbardziej responsywne buty od The North Face. Mają ultralekką i elastyczną, otwartą cholewkę, która pomaga stopie oddychać, a odporny na ścieranie panel MATRYX zapewnia trwałość. Podeszwa Surface CTRL zapewni doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax® pod stopą gwarantuje stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp.

 

VECTIV™ INFINITE

VECTIV™ INFINITE również powraca, w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie, zapewniając idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, aby poradzić sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax® 3D napędza gwarantując dobre wybicie, a w pełni wytrzymała cholewka MATRYX i formowany zapiętek sprostają nawet najbardziej wymagającym szlakom.

 

VECTIV™ ENDURIS II

Wreszcie, nowy VECTIV™ ENDURIS II, to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, ENDURIS II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy, oferując sportowcom dopasowany projekt na szlaku, aby wspierać długie dni treningowe i szybsze biegi.

 

Nową gamę VECTIV™ można kupić od 15 lutego na stronie www.thenorthface.com oraz w wybranych sklepach The North Face.

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *