14 października 2022 By Slider, TRAVEL With 4045 Views

Helly Hansen prezentuje historie ratowników górskich z Kanady i Norwegii

Marka Helly Hansen przygotowała wideo, w którym ratowniczka ze Squamish Search and Rescue Nathalie White oraz Odd Harald – ochotnik z norweskiej służby Norwegian People’s Aid – dzielą się z swoim oświadczeniem i pokazują fragment swojej pracy.


14.10.2022

Nie ma nic piękniejszego niż zdobywanie kolejnych kilometrów szlaków i kontakt z naturą. To, jak jesteśmy przygotowani i wyposażeni na outdoorowe przygody jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa. Wiedzą o tym doskonale służby ratownicze, w których ochotnicy gotowi są ryzykować swoje życie, aby ratować zdrowie i życie innych. Ratownicy gotowi są poświęcać swój prywatny czas, który przeznaczony jest dla ich rodzin, czy poświęcać swoją etatową pracę.

Helly Hansen wspiera służby ratownicze na całym świecie, a ich doświadczenia pozwalają norweskiej marce rozwijać kolekcję i wprowadzać kolejne innowacje.

Ratownicy z kanadyjskiej służby ratowniczej Squamish Search and Rescue, czy norweskiej Norwegian People’s Aid mają zupełnie inne wyzwania, niż te, które znamy z Polski. Inny teren, inne zagrożenia – jednak zawsze kluczowe jest bezpieczeństwo i wyposażenie samych ratowników, aby Ci mogli pomagać poszkodowanym.

Marka Helly Hansen przygotowała specjalne video, w którym ratowniczka ze Squamish Search and Rescue Nathalie White oraz Odd Harald – ochotnik z norweskiej służby Norwegian People’s Aid dzielą się z nami swoim oświadczeniem i pokazują nam fragment swojej pracy.

„Służba zabiera Ci czas z rodziną. Zabiera Cię z twojej regularnej pracy, ale nie ma nic piękniejszego w życiu niż właśnie to zadanie” – mówi Nathalie. – To nadaje sensu mojemu życiu, poczucie, że mogę być pomocny dla innych. Jestem dumny z tego, że jestem ochotnikiem” – mówi Odd. W służbie Natalie i Odd poświęcają mnóstwo czasu na treningi i szkolenia. Czas spędzony z innymi ochotnikami buduje w nich wzajemne zaufanie, które jest niezbędne podczas wspólnych misji.

– Profesjonaliści w ochotniczych służbach ratowniczych wkładają wielki wysiłek w ochotniczą pracę i szkolenia, by zbudować zaufanie, które nam, turystom pozwala czuć się bezpiecznie w terenie. Odkrywamy kolejne szlaki z przyjemnością, wiedząc, że jest ktoś, kto czuwa i jest gotowy nam pomóc – mówi Joumana Lovstad, VP brand and marketing strategy w Helly Hansen. Naszą nową kampanią wideo pragniemy pokazać ich ogromny wkład w ułatwienie miłośnikom outdooru rozwijania w sobie miłości do turystyki i natury.

/informacja prasowa/


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zapoznaj się z zasadami. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *