15 czerwca 2015 By GÓRY & ULTRA, Slider With 5512 Views

Konkurs – Dynafit Series Speed Transalp 2015

W dniach 20-23 września br. odbędzie Dynafit Speed Transalp. Jeśli marzy Ci się udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, prześlij swoje zgłoszenie. 8 wybranych przez jury biegaczy górskich z całego świata – którzy będą gotowi przemierzyć w trzy dni trasę od Zugspitze w Niemczech (Start) do Merano we Włoszech (Meta) – zostanie zaproszonych do udziału w tym wyjątkowym alpejskim przejściu. Zapisy trwają do 1 sierpnia.

fot. Dynafit

fot. Dynafit

O start może ubiegać się każdy biegacz górski. Do tej pory pokonanie w ramach Dynafit X-Series tej samej trasy od Zugspitze do Merano przez Alpy trwało siedem dni. W tym roku organizatorzy podnieśli jednak poprzeczkę stawiając sobie i uczestnikom nowy, trudniejszy cel. Kolejna edycja Speed Transalp trwać będzie trzy dni. Na zawodników czeka łącznie 4 000 metrów podejść i 6 000 metrów zbiegów. Biegacze muszą liczyć się z tym, że na trasie spędzą od dziewięciu do trzynastu godzin na dobę.

Trasa

Trasa

Grupę poprowadzi przewodnik górski i zawodnik Dynafit International Team – Martin de Villa Javier, który swoim skialpinistycznym i biegowym doświadczeniem dzielić się będzie z drużyną podczas całej wyprawy.
Głównym założeniem Speed Transalp, oprócz niezapomnianych widoków i przygody, jest uzmysłowienie uczestnikom siły, jaka drzemie w zespole, wzajemny szacunek dla towarzyszy i poprawa wyników sportowych. Uczestnicy biegu zostaną wyposażeni w kompletny zestaw ubraniowy marki Dynafit, dzięki czemu będą mogli w pełni przetestować nową, letnią kolekcję w najbardziej wymagających alpejskich warunkach.
Ponadto, Dynafit oferuje zakwaterowanie, wyżywienie, usługi przewodników górskich i transport na miejsce startu i z powrotem. Jedyna opłata jaką ponosi uczestnik to wpisowe w wysokości 150 EURO oraz koszty własnej podróży związanej z dotarciem na miejsce imprezy.

Szczegóły, opis trasy i zapisy – TU 

Tags : , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *