2 grudnia 2015 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 17952 Views

MetaRun – limitowana seria nowego modelu Asics już w Polsce!

2 grudnia br. premierę swoją miał MetaRun, najnowszy model buta biegowego marki Asics. MetaRun został stworzony w oparciu o nowe materiały i najnowsze technologie opracowane w ASICS Instytucie Nauki i Sportu w Kobe (Japonia). To model udoskonalony pod względem stabilności, wagi, dopasowania, amortyzacji. Parametry te zostały wyniesione na najwyższy poziom i połączone w jednym bucie. Dzięki temu udało się stworzyć kolejną generację butów na długie dystanse.

MetaRun - najnowszy model buta biegowe marki Asics /model damski

MetaRun – najnowszy model buta biegowe marki Asics /model damski

Do sprzedaży w Polsce trafi jedynie 120 par limitowanej serii tego ekskluzywnego produktu. Ilość MetaRun w każdym z polskich ww. sklepów specjalistycznych będzie ograniczona do 12 par butów męskich i 8 par butów damskich. Dodatkowo do 6 grudnia przy zakupie MetaRun dodawany będzie okolicznościowy Long Sleeve.

MetaRun posiada cztery podstawowe zalety: lekkość, stabilność, dopasowanie i amortyzację.

Lekkość / FlyteFoam – mniejsza waga, większa amortyzacja
Głównym komponentem podeszwy MetaRun jest FlyteFoam – pianka o 55%* lżejsza od standardowych pianek używanych przy produkcji butów biegowych. Jest lżejsza, co odczuwa się z każdym krokiem. Dodatkowo jest o wiele bardziej sprężysta, ponieważ została zbudowana z struktur organicznych. Te – w przypadku odkształceń powstających w czasie biegu – umożliwiają szybki powrót pianki do poprzedniego kształtu, zapewniając maksimum amortyzacji podczas biegu.

Głównym komponentem podeszwy MetaRun jest FlyteFoam.

Głównym komponentem podeszwy MetaRun jest FlyteFoam.

Stabilność / AdaptTruss – inteligentny system stabilizacji.
Karbonowe struktury wzmacniające, zamknięte w dwóch elementach AdaptTruss sprawiają, że MetaRun jest wyjątkowo stabilny i elastyczny. System dopasowuje się do indywidualnych potrzeb biegacza – jest elastyczny, ale gdy biegacz potrzebuje odpowiedniego poziomu stabilności – zapewnia mu ją. Redukuje przeciążenia powstające podczas biegu i sprawia, że technika biegu biegacza staje się lepsza.

Karbonowe struktury wzmacniające, zamknięte w dwóch elementach AdaptTruss.

Karbonowe struktury wzmacniające, zamknięte w dwóch elementach AdaptTruss.

Dopasowanie / Jacquard Mesh – idealnie dopasowana do stopy cholewka
Nowa, jednowarstwowa cholewka minimalizuje ryzyko otarć, dzięki czemu bieganie staje się jeszcze bardziej przyjemne, a but świetnie dopasowuje się do kształtu stopy. Unikatowa kombinacja otwartych i zamkniętych falistych wzorów zwiększa elastyczność i oddychalność.

Dopasowanie – MetaClutch & Memory Foam – inteligentna konstrukcja
Nowa, doskonała konstrukcja z zewnętrznym Cloutch Counter perfekcyjnie otula piętę od środka, jak również perfekcyjnie zabezpiecza ją od zewnątrz. Dzięki Memory Foam, w którą został wyposażony MetaRun, możliwe jest spersonalizowane dopasowanie zapiętka buta do kształtu pięty biegacza.

Nowa, doskonała konstrukcja z zewnętrznym Cloutch Counter.

Nowa, doskonała konstrukcja z zewnętrznym Cloutch Counter.

Amortyzacja / X-GEL – wyjątkowa amortyzacja wstrząsów
Innowacja ASICS – technologiczny X-GEL o nowych, bardziej efektywnych kształtach i precyzyjnym ulokowaniu w podeszwie buta zapewnia wyjątkowy poziom amortyzacji.

X-GEL - wyjątkowa amortyzacja wstrząsów.

X-GEL – wyjątkowa amortyzacja wstrząsów.

Tags : , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *