24 stycznia 2022 By GÓRY & ULTRA, Slider With 577 Views

Ruszają zapisy na Tatra Fest Bieg 2022!

20 sierpnia 2022 r. odbędzie się piąta edycja Tatra Fest Bieg. W tym roku w ramach imprezy zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Skyrunningu. Zapisy startują 24 stycznia o godz. 19.00.


24.01.2022 r.

W tym roku spotkamy się po raz piąty i będzie to edycja wyjątkowa, bo zostanie rozegrana w randze Mistrzostw Polski w Skyrunningu. Na linii startu Tatra Fest Biegu w Zakopanem po raz kolejny stanie kilkuset zawodników, by zmierzyć się z wymagająca i urokliwą 65 km trasą poprowadzoną w całości na terenie Tatr.

Tatra Fest Bieg to najpiękniejsze i najtrudniejsze ultra w Polsce i jeśli byłeś u nas na trasie, to doskonale wiesz, o co chodzi. Jeśli Cię jeszcze nie było, to właśnie masz szansę, żeby się przekonać.

Zapisy na bieg startują 24 stycznia o godzinie 19:00 i potrwają do 7 lutego do godziny 19:00. Ze względu na ograniczenia ilościowe w tym roku wprowadziliśmy biegi kwalifikacyjne po których wyłonimy zawodników na listę startową drogą losowania.

Zaplanujcie ten sierpniowy weekend pod Tatrami wraz z całą rodziną. Dolina Białego spod której będziecie startowali, uznawana jest za najpiękniejszą reglową dolinę w Polsce. Idealnie wpisuje się na krótki, obowiązkowy spacer waszych kibiców, bez obaw, że nie zdążą nagrodzić uśmiechami wracających na metę.

Marzy Ci się spektakularne zdjęcie na tatrzańskiej grani? Jest duża szansa, że po tym biegu takie będziecie mieli w swojej kolekcji. Oficjalnymi fotografami Tatra Fest Biegu 2022 zostali Jan Nyka, Jacek Deneka – Ultralovers, Dariusz Boroń, Kaja Osikowska-Tasz – Pietruszka Photography i Ariel Wojciechowski. Nie musisz wypatrywać ich na trasie. To oni znajdą Ciebie.

Szczegóły trasy Tatra Fest Bieg 2022
START Gugu Park Linowy Zakopane ➡️ Dolina Białego ➡️ Przełęcz Białego ➡️ Kuźnice ➡️ Hala Gąsienicowa ➡️ Sucha Przełęcz ➡️ Kasprowy Wierch ➡️ Przełęcz pod Kopą Kondracką ➡️ Kopa Kondracka ➡️ Małołączniak ➡️ Krzesanica ➡️ Ciemniak ➡️ Dolina Tomanowa ➡️Dolina Kościeliska – Schronisko Ornak ➡️ Iwaniacka Przełęcz ➡️ Ornak ➡️ Siwy Zwornik ➡️ Starorobociański Wierch ➡️Kończysty Wierch ➡️ Jarząbczy Wierch ➡️ Łopata ➡️ Wołowiec ➡️ Rakoń ➡️ Grześ ➡️ Dolina Chochołowska – schronisko ➡️ Ścieżka nad Reglami ➡️ Niżnia Kominiarska Polana ➡️ Dolina Kościeliska – Cudakowa Polana ➡️ Przysłop Miętusi ➡️ Wielka Polana w Dolinie Małej Łąki ➡️ Przełęcz w Grzybowcu ➡️ Polana Strążyska ➡️ Czerwona Przełęcz ➡️ Dolina Białego ➡️ META Gugu Park Linowy Zakopane

Mapa trasy dostępna jest pod poniższym linkiem
https://bit.ly/3xTD2jO

Na mecie oprócz medali i regeneracyjnego posiłku, czekać będzie na Was i Waszych bliskich szereg atrakcji.

Więcej informacji

www.tatrafestbieg.pl

https://www.facebook.com/tatrafestbieg

https://www.instagram.com/tatrafestbieg/

/informacja prasowa/


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Naszym Patronom oferujemy m.in. pakiety startowe na biegi, przekazujemy produkty do testów, wysyłamy newsletter…

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły.

 

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *