21 czerwca 2023 By Europa, Slider With 1831 Views

Taiwan Excellence rozpoczyna ogólnoeuropejską rekrutację biegaczy na maraton w Berlinie

Inicjatywa marketingowa Tajwanu szykuje się do BMW Berlin Marathon 2023 rekrutując biegaczy rekreacyjnych do udziału w światowej sławy maratonie w ramach Team Taiwan Excellence.  


21.06.2023 r.

Taiwan Excellence, oficjalny partner 49. BMW Berlin Marathon, poszukuje 15 aktywnych biegaczy i biegaczek z całej Europy, którzy 24 września wezmą udział w słynnym maratonie w stolicy Niemiec. Hasło kampanii „Run with Taiwan. Strive for Excellence” („Biegnij z Tajwanem. Dąż do doskonałości”) doskonale oddaje ducha wydarzenia, inspirując biegaczy długodystansowych do determinacji w dążeniu do celu. Po raz pierwszy tajwańskie Biuro Handlu Zagranicznego (BOFT), Ministerstwo Spraw Gospodarczych (MOEA) i Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) rozszerzają swoją kampanię związaną z BMW Berlin Marathon, aby dotrzeć do odbiorców w krajach środkowej, wschodniej i zachodniej Europy.

Taiwan Excellence, inicjatywa BOFT i TAITRA, współpracuje oficjalnie z BMW Berlin Marathon po raz szósty. Podkreślając wzajemne interesy gospodarcze między Europą a Tajwanem, tegoroczna kampania „Run with Taiwan. Strive for Excellence” skierowana jest do biegaczy rekreacyjnych z całej Europy i polega na zachęceniu ich do startu w berlińskim maratonie w charakterze uczestników Team Taiwan Excellence.

Obejmująca działania online i offline kampania marketingowa zachęcająca do przystąpienia do Team Taiwan Excellence kładzie szczególny nacisk na zaangażowanie biegaczy z Niemiec, Czech i Polski. Aspirujący maratończycy z całej Europy, pragnący urzeczywistnić swoje marzenie o udziale w maratonie berlińskim, mogą dołączyć do Team Taiwan Excellence i aplikować online na stronie www.taiwanexcellencemarathon.eu.

Prezentacja drużyny podczas Marathon Expo na dawnym lotnisku Tempelhof

Taiwan Excellence jako oficjalny partner BMW Berlin Marathon 2023, będzie miał swoją ekspozycję na Marathon Expo – targach sportowych, zdrowotnych i lifestyle’owych odbywających się na terenie historycznego lotniska Tempelhof w Berlinie w dniach poprzedzających maraton (od 21 do 23 września). Miłośnicy biegania będą mieli tam okazję w pełni zanurzyć się w świat najnowocześniejszych produktów i innowacyjnych technologii z Tajwanu oraz spojrzeć dzięki nim w przyszłość. Jednym z punktów kulminacyjnych będzie event prasowy, który odbędzie się w sobotę 23 września w pawilonie Taiwan Excellence. Podczas wydarzenia mediom zaprezentowana drużyna maratońska Taiwan Excellence oraz wchodzący w jej skład uczestnicy.

Taiwan Excellence, inicjatywa prowadzona przez Tajwańskie Biuro Handlu Zagranicznego (BOFT) i Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), wspiera tajwańskie firmy i branże od momentu jej powołania w 1992 roku. Inicjatywa ta jest świadectwem niezwykłego rozwoju Tajwanu jako wiodącego, globalnego centrum dla najlepszych marek, które zyskały sławę dzięki swojej innowacyjnej doskonałości. Najnowocześniejsze produkty obejmujące różne branże są świadectwem niezachwianego ducha innowacyjności kraju, wymagającego najwyższych standardów w zakresie innowacji jakościowych, projektów i produkcji na rzecz sukcesu na rynku światowym.


Jesteś naszym Czytelnikiem?

Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły


Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *