22 stycznia 2024 By Slider, ŚWIAT With 13163 Views

W ilu polskich miastach wystartuje Wings For Life World Run 2024?

Największy dobroczynny bieg na świecie Wings For Life World Run 2024 odbędzie się – dzięki specjalnej aplikacji mobilnej w ponad 18 polskich miastach. Sprawdź, w jakich!


22.01.2024 r.

Na trzy miesiące do startu największego, dobroczynnego biegu świata, okazuje się, że odbędzie się on… w ponad 18 polskich miastach. Poza flagowym biegiem w Poznaniu, na liście lokalizacji Wings for Life World Run jest, m.in. Warszawa, Kraków i Katowice. Tam biegacze wystartują dzięki specjalnej aplikacji mobilnej. 

Koszt startu to 80 zł, całość opłaty przekazywane jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Tylko do 25 stycznia, każdy zapisany uczestnik otrzyma dwa numery startowe w cenie jednego.

Wpisowe drugiej osoby opłaca partner wydarzenia, Philips sports headphones. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników biegu z aplikacją przewidziane są także pamiątkowe koszulki startowe adidas. Zapisz się i 5 maja pobiegnij dla tych, którzy nie mogą: wingsforlifeworldrun.com.

Oficjalna koszulka startowa Wings For Life World Run 2024

  • Grupowe Biegi z Aplikacją Wings for Life World Run to alternatywa dla – wyprzedanego w ekspresowym tempie – Biegu Flagowego w Poznaniu. 
  • Uczestnicy App Run będą gromadzić się w różnych miastach i rywalizować z biegaczami z Poznania w ramach jednego, globalnego rankingu wyników. Pomiarem ich czasu i odległości zajmie się aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android
  • O dobrą atmosferę zadba Adam Małysz i ambasadorzy Wings for Life World Run. Co roku nagrywają oni specjalne audio-show, w którym informują uczestników o ich dystansie, odległości wirtualnego Samochodu Pościgowego, przekazują też ciekawostki i statystyki ze świata. 

Jedną z osób, która zamiast startu w masowym biegu w Poznaniu, zdecydowała się na grupowy Bieg z Aplikacją w swoim mieście jest ambasador Wings for Life World Run, Kuba Przygoński. Mistrz driftu i rajdów samochodowych wystartuje 5 maja w Parku Skaryszewskim w Warszawie. 

– Wings for Life World Run to bieg, który po prostu uwielbiam. Jego idea jest mi bliska, bo w 2014 roku sam kompresyjnie złamałem kręgosłup i miesiącami wracałem do zdrowia. Mój rdzeń kręgowy nie został przerwany, ale przez okres swojej rehabilitacji zrozumiałem, jak trudno jest żyć w unieruchomieniu. Wszystkie opłaty startowe zebrane podczas Wings for Life World Run mają pomóc osobom, które miały mniej szczęścia niż ja. Angażuję się w to całym sercem i startując w tym roku z aplikacją chcę pokazać ludziom, co jest w tym biegu najważniejsze! – powiedział Kuba Przygoński. 

Aktualna lista lokalizacji grupowego Biegu z Aplikacją Wings for Life w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Grodzisk Mazowiecki, Gryfice, Kalety, Katowice, Kraków, Lublin, Mikołajki, Namysłów, Opoczno, Opole, Radomsko, Rzeszów, Stęszew, Warszawa, Wrocław, Łeba.

Wydarzenie wspierają: Porsche, Garmin, PKO Bank Polski, Adidas, ALAB sport, DPD, Maczfit, Philips sports headphones, Cisowianka, TVN24, Miasto Poznań.


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.


Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *