23 maja 2024 By GÓRY & ULTRA, Slider With 649 Views

Zapisy na Transgrancanaria 2025

Znamy już datę rozpoczęcia zapisów na 26. edycję The North Face Transgrancanaria, która odbędzie się w dniach 19-23 lutego 2025.


23.05.2024

#SaveTheDate

Zapisy na The North Face Transgrancanaria 2025, która odbędzie się w dniach 19-23 lutego, zostaną otwarte 3 lipca 2024 r. O godzinie 12:00 na stronie www.transgrancanaria.net , rozpocznie się 48 godzinny okres z najniższą, promocyjną ceną rejestracji.

Opłaty startowe będą podzielone na trzy okresy.

  • W pierwszym okresie, w ciągu pierwszych 48 godzin, obowiązywać będzie specjalna promocyjna cena na wszystkie biegi.
  • Od godziny 12:00 5 lipca rozpocznie się drugi okres z obniżoną ceną, która będzie obowiązywać do 10 października.
  • Po tym terminie będzie obowiązywać regularna opłata startowa. 

Tak jak w latach poprzednich mieszkańcy Wysp Kanaryjskich mogą liczyć na dodatkowe zniżki, które mają zachęcić miejscową ludność do uprawiania biegów przełajowych i udziału w imprezie.

Szczegółowe opłaty startowe w zależności od dystansu i terminu znajdziesz tu >>> CENNIK 

Kolejna edycja imprezy utrzyma format z dwóch poprzednich lat 

26. The North Face Transgrancanaria rozpocznie się 19 lutego od El Gigante Vertical Kilometer, który wystartuje w dolinie Agaete. W czwartek 20 lutego przeniesie się do serca wyspy gdzie odbędzie się Half (Starter) 21 km i Promo 12 km. W piątek 21 lutego rozpoczną się najdłuższe wyścigi zawodów, o poranku ze szczytu Tejeda wystartuje Marathon 46 km. O północy natomiast wystartuje główne wydarzenie – Classic 126 km, będący częścią międzynarodowego cyklu Gran Canaria World Trail Majors. W sobotę 22 lutego o godzinie rozpocznie się Advance 84 km. Po południu poznamy zwycięzców dwóch najdłuższych dystansów.

Podobnie jak w ubiegłych latach oprócz biegów dla doświadczonych biegaczy Transgrancanaria będzie kontynuować swoje zaangażowanie w kategoriach Family i Kids.

Od tego roku bieg znany jako Starter odbywający się na dystansie półmaratonu będzie nazywał się Half. O innych wprowadzonych nowościach dotyczących startów jak i poszczególnych tras organizatorzy poinformują wkrótce.


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły


 

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *