18 czerwca 2015 By MIEJSCA, RUNSTYLE, Slider With 14541 Views

20 best hikes in Europe

Niezależnie od tego, czy jest się weekendowym miłośnikiem wypraw górskich czy też doświadczonym podróżnikiem, każdy z nas zna szlak, który zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Tego lata miłośnicy outdooru będą mieli szansę podzielić się swoją ulubioną trasą z podróżnikami z całego świata, a wszystko za sprawą nowej inicjatywy firmy The North Face „20 best hikes in Europe”.

Zasady są proste. Już teraz na stronie www.thenorthfacejournal.com zgłaszać można swoje propozycje dróg wraz z wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie one powinny znaleźć się wśród 20 najlepszych szlaków Europy. Tym, co je wyróżnia spośród innych może być zarówno lokalna legenda czy znaczenie historyczne, niespotykane ukształtowanie terenu lub po prostu zapierające dech w piersi widoki.

The North Face/Damiano Levati

The North Face/Damiano Levati

Spośród zgłoszeń wybranych zostanie 20 najlepszych tras, a autorzy poproszeni zostaną o ich przejście. Relacje zdjęciowe z wypraw będą pojawiały się na stronie www.thenorthfacejournal.com.

Co jednak najważniejsze, jest to wyjątkowa szansa, by podzielić się swoim magicznym miejscem z innymi miłośnikami eksploracji i zainspirować ich, by nigdy nie przestawali odkrywać.

Formularz zgłoszeniowy, a także więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthfacejournal.com.

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *