Tomasz Kik na trasie Hriňovská Stovka 2021 fot. Tomáš Kišvince

6 kwietnia 2022 By GÓRY & ULTRA, Slider With 1051 Views

Hriňovská stovka 2022 / Słowacja

W dniach 10-11 września 2022 roku na Słowacji odbędzie się czwarta edycja imprezy biegowej Hriňovská stovka, organizowanej pod patronatem Slovak Ultra Trail.


6.04.2022 r.

Hriňovská stovka to górski wymagający bieg ultra oraz marsz długodystansowy w Rudawach Weporskich (Veporské vrchy) i Górach Stolickich (Stolické vrchy) w środkowej Słowacji. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-11 września. Bieg jest częścią Slovak Ultratrail League.  Organizatorzy zalecają, by ze względu na wymagającą trasę biegu zawodnicy mieli zaliczony co najmniej jeden bieg na dystansie 100 km.

  • Start: 10 września 2022, godz. 6:00, Podpolianske namestie, Hriňova
  • Dystans: 114 km
  • Przewyższenie: 4800 m+
  • Punkty odżywcze: 9
  • Limit czasu: 29 godzin
  • Punkty ITRA: 5
  • Opłata startowa: 50 € (60 € with t-shirt)
  • Link do rejestracji >>> TU

Wyposażenie obowiązkowe: folia NRC / czołówka / telefon / mapa trasy albo track GPS / kamizelka odblaskowa albo inne odblaski / pojemnik na wodę min. 1,5 l / kubek / ID.

Zapraszamy na stronę biegu Hriňovská stovka / Facebook  >>>  TU 


Tomasz Kik na trasie Hriňovská Stovka 2021 fot. Tomáš Kišvince

„Mając przed sobą już tylko crème de la crème słowackiego ultra trail’u dociera do mnie, że w tej chwili już nikogo nie gonię, lecz przechodzę do defensywy, broniąc wypracowanej przez siebie pozycji.” Przeczytaj relację Tomasza Kika, który podczas Hriňovskiej Stovki 2021 zajął 2. miejsce.


Hirnovska Stovka

Portal www.runandtravel.pl jest polskim partnerem mediowym Slovak Ultra Trail, stowarzyszenia skupiającego organizatorów biegów ultra na Słowacji.


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zapoznaj się z zasadami. 

 

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *