2 czerwca 2014 By RUNSTYLE, RZECZY With 2319 Views

Koszulka treningowa Helly Hansen

Marka Helly Hansen znana do tej pory przede wszystkim z ubrań przeznaczonych dla żeglarzy, wprowadziła na rynek kolekcję dla biegaczy. W ramach najnowszej kolekji wiosna-lato 2014 prezentujemy koszulkę treingową Helly Hansen Pace ½ zip SS2 .

Koszulka treningowa Pace ½ Zip SS 2 pozwala na lekki i wygodny trening w upale. Krótki suwak pomaga dostosować koszulkę do temperatury powietrza czy siły wiatru.
Koszulka wykonana jest wewnątrz w technologii Lifa Stay Dry, dzięki czemu odciąga całą wilgoć. Następnie poliestrowa warstwa zewnętrzna rozprowadza wilgoć wspomagając proces chłodzenia się ciała. Dodatkową przewiewność w trakcie ćwiczeń aerobowych zapewniają wentylujące siatki w strefie pod pachami. Koszulka ma zabezpieczone szwy eliminujące ryzyko podrażnienia skóry.

(fot.materiały prasowe Helly Hansen)

(fot.materiały prasowe Helly Hansen)

Parametry koszulki Helly Hansen Pace ½ zip SS2

  • wykonana głownie z tkaniny HH Cool
  • technologia Lifa Stay Dry
  • dodatkowe siatki wentylujące
  • elementy odblaskowe
Helly Hansen to marka stworzona w 1877 r. w Moss, w Norwegii. Od 1877 roku dba o profesjonalistów na morzach i w górach całego świata. To Helly Hansen wynalazła 130 lat temu pierwszy materiał wodoodporny, w 1960 roku stworzyła również pierwszą tkaninę tzw. polar, a w 1970 r wprowadziła pierwszą bieliznę termoaktywną wyprodukowaną przy użyciu Lifa® Stay Dry Technology. Dziś Helly Hansen jest marką wybraną na oficjalnego partnera ponad 35 ośrodków narciarskich i grup przewodników i ratowników górskich.  Odzież marki Helly Hansen – bielizna termoaktywna, odzież sportowa, odzież wierzchnia, obuwie zimowe, outdoorowe i do sportów wodnych sprzedawane są w ponad 40 krajach.
 
Zapraszamy również na stronę www.hellyhansen.com

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *