28 października 2021 By TRAVEL With 3407 Views

LIFALOFT Air Insulator Jacket – nowa kurtka typu midlayer

Norweska marka Helly Hansen zaprezentowała nową kurtkę typu midlayer – LIFALOFT Air Insulator Jacket.


28.10.2021 r.

Stworzona przez Helly Hansen izolacja LIFALOFT zrewolucjonizowała kilka lat temu rynek produktów kategorii outdoor. Helly Hansen stworzyło izolację lżejszą i jednocześnie cieplejszą iż tradycyjna izolacja poliestrowa. W tym sezonie norweska marka idzie o krok dalej i prezentuje najnowszą odsłonę izolacji – LIFALOFT Air.

LIFALOFT Air to więcej komór powietrznych i otwarta struktura, która pozwala na lepszą wentylację podczas intensywnej aktywności. Idealnie sprawdza się podczas jazdy na biegówkach, skiturach – czy podczas intensywnego trekkingu w górach. Ta izolacja jest też bardziej elastyczna i daje większą swobodę ruchów. Taką izolację zastosowano właśnie w midlayerze LIFALOFT™ Air Insulator Jacket.

Lekką kurtkę wyposażono w dwie duże kieszenie oraz kaptur.Kurtka jest praktyczniejsza niż midlayer puchowy i cieplejsza niż klasyczne docieplenie poliestrowe.

– To nasi zawodowcy motywują nas do ciągłego rozwoju, do analizowania naszych sprawdzonych modeli i technologii w celu ich usprawnienia i udoskonalenia. Nowa izolacja LIFALOFT™ Air jest rezultatem rozmów z współpracującymi z nami narciarzami biegowymi, ratownikami górskimi, którzy potrzebowali jeszcze lżejszej I cieplejszej ociepliny, przy utrzymaniu maksymalnych parametrów oddychalności, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować tę nowość – powiedział Philip Tavell, Category Managing Director kategorii Ski w Helly Hansen.

Kurtka, midlayer LIFALOFT Air Insulator Jacket dostępna jest w wersji damskiej i męskiej w sklepach sportowych i na www.hellyhansen.com

/informacja prasowa/

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *