25 lutego 2021 By POLSKIE DROGI With 684 Views

Mały Szlak Beskidzki | Darek Czapiewski | Indywidualny Projekt Biegowy

25 lutego 2021  roku – w ramach akcji portalu Indywidualny Projekt Biegowy –  na  trasę wyruszy Dariusz Czapiewski z biegowymi przyjaciółmi. Przed nimi Mały Szlak Beskidzki.

—————————————————————————————————————-

Darek Czapiewski | Mały Szlak Beskidzki | 25.02.2021 r.

Nie biegniemy na rekord, nie ta liga. Chcemy pokazać trochę górskiego biegania na Małym Szlaku Beskidzkim, który zostaje trochę w cieniu obleganego GSB, ale przede wszystkim chcemy nagłośnić zbiórkę na Filipka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśniowy. Dzięki sponsorom już udało się uzbierać całkiem fajną sumę i dołożyć swoją cegiełkę do tej zbiórki… Ale do zebrania jest 9 mln zł, więc trzeba działać i liczymy tu na dobre serce ultrasów.

O Filipku i jego walce można przeczytać tutaj⬇ i na stronie Załoga Filipka kontra SMA

Na pewno całość chcemy zrobić razem z Tatą: Janusz Czapiewski, Darek Czapiewski, Robert Adamski i dołączy na trasie Sebastian Macioł i Ola Orkwiszewska. Przed nami ~140 km w górach. Od piątku do niedzieli będziecie nas mogli spotkać na czerwonym szlaku między Bielskiem, a Rabką. Jeżeli chcecie, możecie się z nami przebiec.

—————————————————————————————————————————————–

Zainspiruj innych! Podziel się pomysłem Indywidualny Projekt Biegowy! (I.P.B.).

Na portalu www.runandtravel.pl kontynuujemy naszą akcję Indywidualny Projekt Biegowy, w ramach której będziemy publikować Wasze Indywidualne Projekty Biegowe (I.P.B.), realizowane tym razem w warunkach zimowych. Chcesz podzielić się swoim pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy? A może zrealizowałeś już Indywidualny Projekt Biegowy i chcesz zainspirować innych? Zapraszamy do publikacji na naszych łamach waszych projektów, wyzwań i wycieczek biegowych.

Chcesz się zainspirować? Przeczytaj o zrealizowanych  już Indywidualnych Projektach Biegowych na naszym portalu i Magazynie on line.

Na czym polega Indywidualny Projekt Biegowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *