15 maja 2020 By GÓRY & ULTRA, Slider With 833 Views

Pobiegnij w wirtualnej Zegamie! Do 24 maja trwa Zegama-Aizkorri Virtual.

Tegoroczna edycja słynnego biegu w Kraju Basków – Zegama Aizkorri – nie odbędzie się. Wielu biegaczy nie wyobraża sobie jednak roku bez magii Zegamy. Dlatego sponsor biegu – marka Salomon – zorganizowała wirtualny bieg Zegama-Aizkorri Virtual. I Ty możesz wziąć w nim udział.

15.05.2020 r.

Wirtualny bieg rozpoczął się 14 maja i będzie trwał do 24 maja 2020 roku, czyli do dnia, w którym miała odbyć się 19. edycja imprezy.

Aby wziąć udział w Zegama-Aizkorri Virtual trzeba:

  • Zarejestrować się na stronie >>>https://www.salomonspain.es/zegama-virtual/register
  • Do dnia 24 maja br. przebiec w swojej okolicy dystans 42 km. Można przebiec to jednorazowo albo podzielić dystans na etapy i przebiec go w ciągu kilku dni. Organizatorzy sugerują, że jeśli to będzie możliwe, należy tak zaplanować trasę, aby miała ona podobne przewyższenia jak oryginalna Zegama (5472 m+). Oczywiście to tylko sugestia.
  • Biegi na bieżąco należy rejestrować na koncie stworzonym przy rejestracji.

Za udział w biegu każdy uczestnik otrzyma Dyplom Finishera oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu na przyszłoroczna edycję Zegama-Aizkorri. (aby wziąć udział w losowaniu trzeba opublikować dyplom na swoim profilu instagramowym z hashtagien #ZegamaDesdeCasa oraz polubic salomon.spain i zegamaaizkorri

W dniu zakończenia akcji 24 maja 2020 roku o godz. 18.00 odbędzie się Live na FB (Zegama-Aizkorri oraz Salomon Spain) na kanale YouTube (Zegama-Aizkorri oraz Salomon Spain).

Zdjęcie „otwarciowe” | Bartek Przedwojewski na mecie Zegama 2018 / fot. Fotoiosu photography

Tags : , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *