16 grudnia 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 4297 Views

Golden Trail World prezentuje nową serię TV „CHASING DREAMS”!

16 grudnia 2021 r. o godz. 21.00 odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu „Chasing Dreams”, wyprodukowanego przez Golden Trail Series. Kolejne odcinki będziemy mogli oglądać każdego dnia aż do 22 grudnia. W trzecim odcinku cyklu poznamy historię Bartka Przedwojewskiego. 


16.12.2021 r.

Każdego dnia, od 16 do 22 grudnia, o godzinie 21:00 będzie okazja połączyć się z telewizją Golden Trail, aby zobaczyć każdy nowy odcinek serialu „Chasing Dreams” wyprodukowanego przez Golden Trail Series. –Po czterech latach istnienia formatu GTWS postanowiliśmy wyprodukować 7-odcinkowy serial telewizyjny, aby zaprezentować wszystkie osoby zaangażowane i pracujące przy cyklu. To wyjątkowa okazja, aby wejść w życie intymne biegaczy, posłuchać o ich marzeniach, lękach, radościach i nie tylko. Jak radzą sobie z presją, rywalami i kontuzjami? Jak marki walczą o jak najlepszą widoczność? Seria odpowiada na ogromny wachlarz tych pytań” – mówi Greg Vollet, Dyrektor GTWS.


Pierwszy serial telewizyjny poświęcony biegom górskim

Foto Jordi Saragossa/ Golden Trail World Series

Foto Jordi Saragossa/ Golden Trail World Series

Ewolucja i inspiracja do biegania w terenie nabrały tempa. Oczywiście przyczyniły się do tego media społecznościowe i co za tym idzie nowe możliwości transmisji wydarzeń. Od 2010 r. sieci społecznościowe są bardzo aktywne w prezentowaniu wyników sportowych zawodników, takich jak Kilian Jornet, który zainspirował całe pokolenie biegaczy górskich. W 2017 roku, w czasie Marathon du Mont Blanc i Sierre-Zinal, uruchomiono pierwsze transmisje na żywo w sieciach społecznościowych. Chasing Dreams to pierwszy serial telewizyjny poświęcony biegom górskim, to kolejny nowy krok w ewolucji tej dyscypliny. – Świat biegów górskich nigdy nie przestaje się rozwijać, a to dzięki inwestycjom marek outdoorowych. Sportowcy, uczestnicy, organizatorzy, media, detaliści, konsumenci, widzowie, a teraz telewidzowie mogą tylko zyskać na wartości – twierdzi Greg Vollet.


Nie tylko sportowe wyniki

GoldenTrailSeries | Dolomythys Run| fot. Martina Valmassoi

GoldenTrailSeries | Dolomythys Run| fot. Martina Valmassoi

„Chasing Dreams” – poza sportowymi wynikami – ujawnia osobowości najlepszych sportowców, jest zaproszeniem do zajrzenia za kulisy Golden Trail Series i pokazania widzom prawdziwego życia elitarnych biegaczy górskich. –Ta seria wykorzystuje okazję do odszyfrowania sportowców, którzy nie są tylko cyfrą na mecie – dodaje Grégory Vollet. Niektóre zawodniczki są np. matkami, które żonglują życiem osobistym i sportowym próbując sprostać wyzwaniom serii, młodzi i utalentowani marzą o karierze podobnej do Kiliana. Niektórzy decydują się porzucić pracę, aby w 100% rozpocząć sportową przygodę. Czy im się uda? Jakie poświęcenia muszą ponieść, aby  to wykonać?


Wideo czat z  biegaczami

Maude Mathys| GoldenTrailSeries | Maratho du Mont Blanc | Jordie Saragossa

Maude Mathys| GoldenTrailSeries | Maratho du Mont Blanc | Jordie Saragossa

Aby urozmaicić premierę „Chasing Dreams”, każdego wieczoru podczas transmisji odcinka będzie można porozmawiać na żywo ze sportowcami zaproszonymi przez Golden Trail Series na wideo czacie. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się bezpośrednio na:
http://www.goldentrailseries.com/gttv/#/gttv/Webserie


Bartek Przedwojewski bohaterem trzeciego odcinka „Chasing Dreams”

Bartek Przedwojewski / El Hiero Golden Trail Series / fot. Philipp Reiter

Bartek Przedwojewski / El Hiero Golden Trail Series / fot. Philipp Reiter

Świat biegów górskich jest konkurencyjny, dziki i szybki, ale nie tylko.  Zajrzyj do sezonu Golden Trail World Series i poznaj historię najlepszych drużyn, biegaczy i zawodów.

W pierwszym odcinku poznamy zawodników przed i w czasie zawodów Olla de Nuria, które zaczynały tegoroczny cykl. Drugi odcinek będzie poświęcony debiutantom w cyklu, którzy chcą dołączyć do najlepszych biegaczy na świecie. Trzeci odcinek to historia Stiana Angermuda i Bartka Przedwojewskiego, którzy zrezygnowali na początku roku z pracy, aby zostać pełnoetatowymi biegaczami. Jedną z bohaterek odcinków będzie też Judith Wyder, zwyciężczyni cyklu w 2019, która wróciła na trasy w tym roku, po przerwie związanej z urodzeniem dziecka. W serii pokazane są również dwa największe włoskie talenty biegów górskich: Nadir Maguet i Davide Magnini. Całość puentuje ocinek na Wyspach Kanaryjskich gdzie odbył Wielki Finał cyklu.

SERIAL MOŻESZE OGLĄDAĆ NA STRONIE >>> GOLDEN TRAIL SERIES LUB NA >>> YOUTUBIE

Stian Angermund/ El Hiero Golden Trail Series / fot. Philipp Reiter

Stian Angermund/ El Hiero Golden Trail Series / fot. Philipp Reiter

 Tekst i foto: materiały organizatora


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.

Naszym Patronom oferujemy m.in. pakiety startowe na biegi, przekazujemy produkty do testów, wysyłamy newsletter…

Kliknij w baner poniżej i poznaj szczegóły.


Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *