13 stycznia 2024 By RUNSTYLE, RZECZY With 1426 Views

[Książka] Kiedy życie mówi: biegnij. O maratonach i zasadach, które zmieniają wszystko

“Kiedy życie mówi: BIEGNIJ” to nie tylko zbiór opowieści o bieganiu. To przewodnik po filozofii życia, który pokazuje, jak zasadnicze wartości, takie jak cierpliwość, wytrwałość i wdzięczność, mogą pomóc w pokonywaniu życiowych przeszkód.


13.01.2004 r.

Pierwsza książka opublikowana przez Przemysława Stupnowicza to „Kod zwycięstwa. Jak ultramaratończycy pokonują swoje słabości”Teraz przyszedł czas na podzielenie się własnymi doświadczeniami. Przemek wydał właśnie książkę – “Kiedy życie mówi: biegnij. O maratonach i zasadach, które zmieniają wszystko”. Od siebie dodamy, że to kwintesencja run&travel. 

W tej inspirującej podróży przez maratony świata i życiowe mądrości, Przemysław Stupnowicz zabiera nas na niezapomniane biegi pełne emocji, wyzwań i niezwykłych historii. Od tętniącego życiem Budapesztu, przez romantyczną Wenecję, aż po malownicze krajobrazy Malty – każdy rozdział to nowe miasto, nowy bieg i nowa życiowa lekcja.

“Kiedy życie mówi: BIEGNIJ” to nie tylko zbiór opowieści o bieganiu. To przewodnik po filozofii życia, który pokazuje, jak zasadnicze wartości, takie jak cierpliwość, wytrwałość i wdzięczność, mogą pomóc w pokonywaniu życiowych przeszkód. To książka dla tych, którzy biegną, dla tych, którzy chcieliby zacząć biegać, ale przede wszystkim dla tych, którzy poszukują inspiracji do życiowych zmian.

Odkryj, jak maratony mogą być metaforą życia, a zasady, które pomagają przebiec 42,195 km, mogą zmienić Twoje życie na lepsze. Dołącz do autora w tej niezwykłej podróży i przekonaj się, że czasem trzeba po prostu biec, aby znaleźć siebie i zrozumieć, co naprawdę jest ważne.

Dzięki lekturze poznasz historie takich ludzi, jak między innymi Pawła Żuka, który przebiegł 5000 km w Grecji, Julity Ilczyszyn, która zdobyła tytuł Wielkiego Pustynnego Szlema, najstarszej kobiety, która ukończyła maraton mając 92 lata i 6 miesięcy, czyli Mathea Allansmith, poznasz fenomen Yukiego Kawauchi, który przebiegł 100 maratonów poniżej 2:20! Oprócz tego dowiesz się czym jest 100 Marathon Club Polska i jak mając 12 lat Per August Halle Hagen biegał 33:18 na 10 km.

Książkę można zamówić na stronie Autora

https://znogamiwchmurach.pl/sklep/kiedy-zycie-mowi-biegnij/


Jesteś naszym Czytelnikiem? Dołącz do naszych Patronów i w ramach Patronite.pl wspieraj rozwój portalu ruandtravel.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *