19 marca 2024 By RUNSTYLE, Slider With 663 Views

Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024

W dniach 22-23.03 marka Saucony zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów EXPO Sport&Fitness wiosna 2024, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


19.03.2024 r.

W niedzielę 24 marca pasjonaci biegania już po raz 18. będą mieli okazję podjąć wyzwanie w jednej z największych imprez sportowych w Polsce. Zanim jednak tysiące biegaczy wybiegnie na warszawskie ulice mierząc się w półmaratonie, w dni poprzedzające imprezę, czyli w piątek i sobotę (22-23.03), będą mogli porozmawiać z ekspertami i zrobić ostatnie przedstartowe zakupy podczas targów EXPO Sport&Fitness wiosna 2024. Wydarzenie odbędzie się w samym sercu stolicy – w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


Indywidualne testy i konsultacje

Jak co roku, uczestnikiem targów będzie marka sportowa Saucony – producent obuwia biegowego premium, które wyróżnia najwyższa jakość, innowacyjność i dbałość o detale. Strefa marki to coś więcej niż prezentacja nowej kolekcji. Na stoisku Saucony każdy będzie mógł nie tylko przetestować wygodę i funkcjonalność butów na specjalnej bieżni, ale również zasięgnąć profesjonalnych porad
oraz skonsultować swoje doświadczenia z przedstawicielem marki – Michałem Bartoszakiem, utytułowanym olimpijczykiem i wielokrotnym mistrzem Polski na dystansie 5000 m i 3000 m. 


Amortyzacja i dynamika

Podczas wydarzenia, jednym z promowanych modeli marki Saucony będzie Ride 17 – uniwersalny, trwały but treningowy. W nowej odsłonie Ride 17 znajdziemy ulepszoną cholewkę, która zapewnia maksymalną oddychalność oraz komfort podczas biegania. Poza tym, w strefie marki Saucony dostępne będą także kolejne wersje dobrze już znanych butów biegowych: Guide 17, który zapewnia maksymalną stabilizację stopy czy Endorphin Speed 4, stworzonego z myślą o intensywnych treningach szybkościowych oraz udziale w zawodach. Wszystkie modele łączy innowacyjne podejście do  technologii oraz równowaga między amortyzacją, dynamiką a stabilnością. Dzięki szerokiej gamie produktów Saucony z pewnością każdy znajdzie obuwie precyzyjnie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i poziomu intensywności treningów.

/informacja prasowa/

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *