15 kwietnia 2014 By RUNSTYLE, RZECZY With 11976 Views

Nessi na wiosnę

Jest świeżo, odważnie i bardzo wiosennie. Mowa o najnowszej, wiosenno-letniej, kolekcji odzieży dla biegaczy marki Nessi. Co wyróżnia kolekcję? Po pierwsze – dostosowanie do potrzeb osób aktywnych. Po drugie – unikatowe wzory. Po trzecie – bogata kolorystyka. Zresztą, zobaczcie sami. 

Sportowcy-amatorzy, w tym przede wszystkim biegacze, dostali w najnowszej kolekcji to, czego oczekiwali. Już bowiem na etapie projektowania odzieży, każdy najmniejszy szczegół był z nimi konsultowany. Najnowsza kolekcja bazuje na materiałach, technologiach oraz funkcjonalnościach, które sprawdzają się w ruchu, co potwierdzają testy przeprowadzane już na prototypach ubrań.

Kolekcja dla pań
Głównym „punktem programu” najnowszej kolekcji dla pań są getry. Wykonane z wysokiej jakości materiału Kolsport Giga Elastic, który charakteryzuje się delikatnością, przyjaznością dla skóry oraz dużą elastycznością. Dzięki temu getry idealne dopasowują się do sylwetki, a sam materiał zapobiega powstawaniu otarć i podrażnień.

(fot. materiały prasowe Nessi)

Getry Legginsy Kolorowe Damskie
(fot. materiały prasowe Nessi)

Nowe getry to również atrakcyjny design – oryginalne wzory i ciekawa kolorystyka. Co ważne, dzianina nie traci kolorów i dobrze oddycha, dzięki czemu pot jest szybko odparowywany na zewnątrz, a mięśnie pracują na optymalnym poziomie.
Odpowiedni krój sprawia, że getry nie spadają, nie naciągają się i nie uciskają. Dzięki temu zarówno podczas biegania, jak i zajęć jogi czy fitnessu można czuć się komfortowo.

Kolekcja dla panów
Mężczyźni w najnowszej kolekcji znajdą m.in. oddychający i bezszwowy bezrękawnik, czarną wersję oddychającej, bezszwowej koszulki, skarpety z supplexem oraz spodnie ¾, w których wprowadzono nowe, jeszcze bardziej widoczne odblaski.

Bezrękawnik oddychający, bezszwowy męski  (fot. materiały prasowe Nessi)

Bezrękawnik oddychający, bezszwowy męski
(fot. materiały prasowe Nessi)

Biegowe dodatki – termoaktywne chusty
Ważne miejsce w kolekcji zajmują również termoaktywne chusty z efektownymi grafikami. Wykonano je ze specjalnej dwuwarstwowej dzianiny, która chroni szyję przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych podczas biegania, jazdy na rowerze czy wędrówki po górach. Nowe chusty nie tylko izolują twarz i szyję od chłodu i szybko odprowadzają wilgoć na zewnątrz, ale też szybko schną, są lekkie i posiadają praktyczne zapięcia na rzep.

Chusta Trójkątna Termoaktywna Unisex (fot. materiały prasowe Nessi)

Chusta Trójkątna Termoaktywna Unisex
(fot. materiały prasowe Nessi)

Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości w ofercie marki Nessi, zapraszamy na stronę producenta – TU

 

Tags : , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *