30 czerwca 2020 By Europa, Slider With 16374 Views

Organizacja Run Czech odwołuje tegoroczne biegi w Pradze.

Organizacja Run Czech poinformowała o odwołaniu w 2020 roku trzech biegów organizowanych w Pradze – Sportisimo Prague Half Marathon, Volkswagen Prague Marathon oraz Birell Prague Grand Prix.

————————————————————————————————–
30.06.2020 r.

Niestety w tym roku w Pradze nie pobiegamy…. Organizacja Run Czech poinformowała o odwołaniu w 2020 roku trzech biegów – Sportisimo Prague Half Marathon (pierwsza edycja SuperHalfs), który miał odbyć się 6 września 2020 roku, Volkswagen Prague Marathon (impreza miała odbyć się 10-11 października 2020 roku) oraz Birell Prague Grand Prix (bieg miał odbyć się 5 września 2020 roku). Wszyscy zarejestrowani biegacze będą mogli przenieść swoje zgłoszenia na 2021 lub 2022 roku bez dodatkowych kosztów.

 ————————————————————————————————–

W przygotowaniu są nadal biegi:

Mattoni Karlovy Vary Half Marathon

zaplanowany na 24 października 2020 roku

fot. materiały organizatora

Zorganizowany w 2013 roku bieg w Karlowych Warach od razu został uznany za kolejny klejnot Ligi biegowej. Półmaraton daje możliwość odkrywania uroków światowej sławy uzdrowiska z innego punktu widzenia – z trasy biegowej.

Mattoni České Budějovice Half Marathon

zaplanowany na 31 października 2020 roku

fot. materiały organizatora

Półmaraton z płaską i szybką trasą odbywa się w mieście Budweisera. To jednocześnie jeden z bardziej ekscytujących biegów, podczas którego „wykręca się” naprawdę dobre wyniki.

Mattoni Olomouc Half Marathon

zaplanowany na 11 października 2020 roku

fot. materiały organizatora

21 km z barkowym miastem w tle. Centrum miasta, Smetanovy Sady i piękny park miejski zostaną przekształcone w sportową mekkę, w której biegacze traktowani są jak królowie.

Mattoni Usti nad Labem

zaplanowany na 19 września 2020 roku

fot. materiały organizatora

To bieg dla biegaczy, którzy lubią miejskie klimaty i swego rodzaju połączenie tradycji z nowoczesnością. Trasa prowadzi bowiem wzdłuż Łaby, z widokiem na piękne skały i zamek Strekov, a potem dzielnicę przemysłową.

Mattoni Liberec Nature Run

zaplanowany na 4 października 2020 roku

fot. materiały organizatora

Podobają ci się miejskie biegi RunCzech, ale lubisz także biegać na łonie natury? Chciałbyś wybiec z miasta i na koniec sezonu doświadczyć zawodów w wyjątkowej atmosferze biegu, który poprowadzi cię wzdłuż tamy, kamieniołomu granitu, wzgórzami, aż do samego końca? Wpisz w kalendarz datę 4. października 2020. Możesz wybrać krótszą (12 km) lub dłuższą (23 km) trasę.

Jeżeli sytuacja na to pozwoli biegi zostaną zorganizowane przy ograniczonych limitach.

/na podstawie informacji prasowej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *